Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Patka można rodzić naturalnie nawet jeżeli masz wirusa hpv
  • Kaa kciuki zaciśnięte <3 <3 <3 nic nie robię przez majówkę tylko zaciskam, szybko zleci <3 wiem co to jest czekanie...
  • Witam dziewczyny ? poradźcie mi : od wczoraj wieczora czuje coś w rodzaju kucia lub ciągnięcia w środku w miejscu konizacji. Jestem ponad 3 tyg po zabiegu. Co to może być? Czy mam jechać do szpitala? Nie jest to mega bolące bardziej dyskomfort i wkurza mnie już to
  • Patka, myślę, że może to mieć związek z gojeniem się. Może się coś tam złuszcza itp. Ale jeśli pojawi się ból, to dzwonić do szpitala gdzie miałaś zabieg i Ci powiedzą czy masz przyjechać czy umówić się do lekarza. :*Nie ma co się męczyć :*
  • kaa Ty wiesz, że moje kciuki masz gwarantowane ;) <3
  • kaa, ja też bardzo bardzo trzymam kciuki. wszystko będzie cacy, musi być! :)
  • Witam jestem tu nowa jestem Ola mam dwojke dzieci mam 27 lat... jestem przerazona za tydzine mam wizyte u ginekologa ale boje sie strasznie zaczelo sie 3 miesiace temu jak mialam krwawienia po stosunku potem ustalo jakos cisza zalozhlam wkladke i sie zaczelo okresy po dwa tygodnie krwawienia po stosunku i bol... bola mnie czesto jajniki i tyl plecow jestem przerazona
  • hej Olu :) Dopóki nic nie wiesz, postaraj się nie panikować. Pójdziesz za tydzień do lekarza, zrobią badania i wtedy będzie można myśleć co dalej. Wiem, że to trudne, bo czekanie wykańcza, wszystko chcemy wiedzieć na już... Ale postaramy się tu z dziewczynami przesłać Ci pozytywne fluidy, żebyś chociaż troszkę się uspokoiła ;) Pozdrawiam
  • Rok temu urodzilam synka w cuazy bylo wszystko ok tylko ciagle walcze z powracajacymi infekcjami.. nie myslalan ze te objawy moga byc tak grozne te krwawienie i bole
  • kaa ja też trzymam kciuki (chociaż jestem tu nowa), jednak poczytałam troszkę to forum i wiem, że jesteś bardzo bardzo dzielna i wszystko co najgorsze już na pewno za Tobą, więc trzeba odpędzać czarne myśli :) patka - to ciągnięcie to może założyli Ci jakiś rozpuszczalny szef? ale czytałam tez że jakieś ziarnienie ma się odrywać właśnie 2-3 tyg po zabiegu i brudzić bardzo, albo nadciągający okres próbuje znaleść ujscie... oczywiście to tylko gdybania z mojej strony. Pozdrawiam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat