Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • .
  • 7 lat temu
    Agnieszka76 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 Karolaols nie bój się konizacji, nic nie poczujesz a i potem wszystko zazwyczaj jest ok i szczęśliwie ten zabieg kończy sprawę, powodzenia jutro <3 <3 Tasza27 ta cisza od Ciebie tu niepokoi, odezwij się Kochana.
  • Jezyk autorka hanya yanagihara
  • czesc dziewczyny! ja wlasnie jestem po drugiej konizacji mialam ja dzisiaj robiona, wybrali metode petli elektro a nie noza chirurgicznego jednak. a naszprycowali mnie tym razem tak bardzo ze nie pamietam nic przed zabiegiem bo dostalam glupiego jasia, nie pamietam nawet jak zasypialam na stole tylko maske tlenowa, a obudzilam sie chyba godzine po przewiezieniu na moja sale taka dawke przeciwbolowych lekow mi dali :D i wypisali dziki bogu do domku wiec moge sobie odoczywac w spokoju w swoim lozku <3
  • Aga super wieści, trzymam kciuki za Twoją mamę!! <3 Ja dziewczyny po wizycie u lekarza, zaczynam radioterapię za 4 tyg... Guz zmniejszył się na tyle dzięki chemii, że radioterapia jest możliwa. Trzymajcie kciuki, żeby zadziałała... Uściski dla wszystkich moich forumowych "psiapsiół" <3
  • 7 lat temu
    Marzec będzie cały taki, zobaczycie <3 <3 <3 świetne wieści oby tak dalej :)
  • Witajcie Dziewczynki. Agniesiu cieszę się bardzo z powodu mamy. <3 <3dobrze że jest nadzieja <3 <3 Wszystkim dziewczynom gratuluję marcowych wyników. To napawa optymizmem. Tasza27 na wieści od Ciebie szczególnie czekalam. To są super, ekstra,mega wieści. Oby tak dalej. Twój przypadek pokazuje że warto walczyć o wszystko <3 <3 <3 Kaa, Agniesiu, tasza27,dona77 karolaols, karo, Joasia81,Ilka, fjorka, whitelavender, ivantmagicx i resztę wspaniałych dzielnych i kochanych kobietek pozdrawiam gorąco. Buziaczki i miłego dnia. Obyśmy zawsze mialy powody do radosci <3 <3
  • Joasia81 pięknie dziękuję;) dzisiaj idę zobaczyć mojego dzidziorka:) nie mogę się doczekac od rana czuje się cudownie:) pięknie slonce za oknem:) dzień zaczelam od " dobli mama palas?" Co mialo oznaczac dzien dobry mama wyspalas sie;) od razu czlowiek ma lepszy dzien;) <3
  • Joasia81 piÄ™knie dziÄ™kujÄ™;) dzisiaj idÄ™ zobaczyć mojego dzidziorka:) nie mogÄ™ siÄ™ doczekac od rana czuje siÄ™ cudownie:) piÄ™knie slonce za oknem:) dzieÅ„ zaczelam od " dobli mama palas?" Co mialo oznaczac dzien dobry mama wyspalas sie;) od razu czlowiek ma lepszy dzien;) <3
  • Dziewczyny powiedzcie mi wy po konizacji tez bylyscie "tam" takie obolale? ja normalnie podczas siedzenia czuje lekki bol za pierwszym razem tego nie mialam, i zauwazylam takie male biale ranki/rozciecia :/ Nie wiem jakiej wielkosci jest ten noz chirurgiczny ktory tam wkladaja albo petla elektro ale chyba musi byc spora....


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat