Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hej dziewczyny : ) dzisiaj dostałam odpowiedź z bio, że mam wybrać sie ginekologa-onkologa. więc chyba jednak mają tutaj odmienne zdanie co do moich wyników. więc sie posłucham i się wybiorę. Trzymam kciuki za was i dobre wyniki! :* <3
  • Ok to jutro zamiast randkowac to koniecznie daj znac co tam Ci wymyślili :D Trzymam kciuki <3
  • Hej dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki, żeby było ok <3 Ja niestety chyba nigdy nie dołączę do grona tych z dobrymi wieściami... U mnie po biopsji wykryli komórki rakowe w węźle który wycięli... W środę chemia i 13 marca pet scan... Po nim maja zadecydować co dalej, czy jest szansa na radioterapię czy kolejna chemia z innymi lekami... Mam dość, przestaję mieć już chęci do walki...
  • Tasza, przykro mi, że cię to spotkało. Ale nie poddawaj się. Wiem, że na pewno jest Ci cholernie ciężko. Ale masz nasze wsparcie. Niektóre dziewczyny tutaj też to przechodziły i na pewno służą radą. Wszystko będzie dobrze, jestem pewna. Wysyłam Ci dużo dobrej energii i cały czas będę trzymać kciuki! <3 <3 <3
  • Tasza <3 w koncu wyjdzie słoneczko <3
  • Przykro mi to czytać ;( jednak nie poddawaj się bo jest o co walczyć!!!! Wygrasz tą walkę, wiem to i trzymam za Ciebie kochana kciuki. Ściskam Cię Tasza <3 <3 bądź dzielna <3 <3 <3
  • Dzięki kochana, dam znać jak się dowiem czegoś :)
  • Ja juz po walentynkowej randce z ordynatorem i generalnie wynik taki jak sie spodziewałam czyli nie wycieli wszystkiego. 13 marca znow mnie klada na oddzial i bede miala druga konizacje :)
  • Dziewczynki a ja dziś uslyszalam piekne 3 slowa: "jest pani zdrowa" :D Za pol roku cytologia chyba ze by cos mnie niepokoilo. Oczywscie gdzieś z tylu glowy boje sie ze wroci ze cos tam ale na razie chce sie cieszyc <3 Iwantmagicx to teraz beda Ci robić chrurgiczna czy jak? Chcialabym zebysmy wszystkie mogly napisac tytaj to co ja dzis <3
  • Gratuluję white :) super wieści. Iwantmagicx czas szybko leci i też będą dobre wieści. Myślę o Taszy , jak to czytasz kochana to napisz czy już więcej wiesz. Dla mnie walentynki to zwykły dzień, nie obchodzę jakoś szczególnie, ale przesyłam serduszka dla Was <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat