Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Joasia81 to świetna wiadomość od Ciebie !!!!!!! być pod kontrolą to nic strasznego bo najważniejsze są dobre wyniki HURA HURA HURA Ściskam wszystkie babki z tego forum, razem możemy wszystko <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Tak dziewczynki dzis moge wyjsc!!! Cewnik zabrany ufff teraz tylko czekamy na moje samodzielne siusiu hehe Wiem ze mam sie oszczedzac itd mam nadzieję ze nie wyrwe sie zbyt szybko przed szereg ale na razie nawet nie mam na to ochoty szczypie mnie tam w srodku i pobolewa no ale to dopiero kilkanascie godz minelo..
  • 7 lat temu
    white_lavender powoli powoli dojdziesz do siebie, w domku odpoczniesz, wyluzujesz się i stopniowo wrócisz do formy, ani się nie obejrzysz a odbierzesz dobry wynik, tego Tobie bardzo życzę.
  • Dzisiaj dzwoniłam do szpitala...jeszcze wyników z 15 grudnia nie mają,może w poniedziałek... Warszawa i oczekiwania 5tygodni plus 3dni na konsultacje z lekarzem ...white_lavender ja w tym samym dniu wyszłam po elwktrokonizacji i miałam znieczulenie ogólne czyli co placówka to inny obyczaj :)
  • Witaj dona77 :) Również mocno Cię ściskam i za 6 miesięcy będę z całych sił trzymać kciuki <3 Karo mam nadzieję, że w końcu Twoje wyniki będą gotowe i odetchniesz z ulgą. Ja też wychodziłam z siebie podczas oczekiwania i wszystko się oczywiście odbijało na najbliższych. Na szczęście cała zmiana była usunięta i życzę Ci żeby u Ciebie było tak samo i bez żadnych niespodzianek. Zgadzam się z dziewczynami, że długie oczekiwanie to może być dobry znak. <3 White_lavender już po wszystkim, super :) Odpoczywaj teraz, bo mimo dobrego samopoczucia za kilka dni, szyjka musi się zagoić (u mnie nawet mały spacer z dzieckiem skończył się kilkugodzinnym krwotokiem). Wracaj szybko do sił i melduj koniecznie co u Ciebie <3 U mnie jajniki okazały się być w porządku :) Jak zwykle Agnieszka ;) <3 Norweskie normy dla markerów są wyższe i prawie się w nich mieszczę więc nie ma czym się martwić ;) Jajniki w obrazie usg wyglądają idealnie, właśnie owulują sobie :D ;) 20 marca mam już umówioną cytologię kontrolną. Później jakieś 4 tygodnie czekania na wyniki i kolejna cytologia za rok. Jeśli wszystko będzie idealnie to wrócę do normalnego 3letniego cyklu cytologii:) Agnieszka, Kaa, Zania, ilka, Oleńka, Tasza, white_lavender, Leona, donia, dorota, karo, Joasia, Ona i wszystkie kochane babeczki ściskam Was i buziole przesyłam <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Czy zauważyłyście, że ten 2017 rok póki co jest dla nas jak chciałyśmy, oby tak dalej, oby tak dalej Kochane <3 :D :D Tasza27 będziesz następna <3 <3
  • Hej dziewczyny. Dawno się nie odzywałam, ale miałam trochę zabiegany czas... Jutro mam biopsję w okolicach obojczyka, bo na pet scanie podświeliło się jakieś miejsce, które podobno było już tam na pierwszym skanie... Mówią, że to może być wszystko: reakcja na chemię, infekcja itd... Ale wszystko okaże się po biopsji, której też nie ukrywam, że się boję... Trzymajcie za mnie kciuki kobietki... Cieszę się, że w 2017 większość z Was dostała pozytywne wyniki, a te które jeszcze czekają też na pewno takie niedługo dostaną :)
  • Hej dziewczyny. Dawno się nie odzywałam, ale miałam trochę zabiegany czas... Jutro mam biopsję w okolicach obojczyka, bo na pet scanie podświeliło się jakieś miejsce, które podobno było już tam na pierwszym skanie... Mówią, że to może być wszystko: reakcja na chemię, infekcja itd... Ale wszystko okaże się po biopsji, której też nie ukrywam, że się boję... Trzymajcie za mnie kciuki kobietki... Cieszę się, że w 2017 większość z Was dostała pozytywne wyniki, a te które jeszcze czekają też na pewno takie niedługo dostaną :)
  • Witajcie dziewczynki. <3widze że kolejne dzielne kobietki otrzymały dobre wieści. Cieszę się przeogromnie. Tasza27 kochana czekałam na wieści od Ciebie. Trzymam kciuki mocno mocno mocno. <3 <3glowa do góry Kochana. Przechodzisz teraz przez piekło ale wiem że w końcu wyjdzie słoneczko zza chmurki i będzie wszystko ok. Z całych sił Ci kibicuje <3 miłego wieczorku kochane. Pozdrawiam wszystkie dzielne kobietki. Kaa dona77 Agnieszka76 Joasia tasza27 fjorka karo buziaki <3 <3
  • Zania1313 dorotkakoz.5 white_lavender One Ilka i resztę wspaniałych internetowych przyjaciółek pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za wszystkie dzielne kobietki <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat