Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Joasia81 ulżyło nie tylko Tobie, wczoraj pisałam o nadchodzącym szczęśliwszym 2017 a Ty już to szczęście rozpoczęłaś przed zbliżającymi się świętami <3 NOWOTWORU BRAK. Ciesz się tym wynikiem, dość nerwów, dość stresu. Wszystko jest możliwe, jesteś na to przykładem. Ja w mojej ostatniej cytologii też mam podobny zapis, tak jakby ktoś dokładnie przeczuwał co my przeżywamy ;) i o jakim zapisie marzymy. Pozdrawiam Ciebie i ściskam mocno <3 <3
  • 7 lat temu
    Ale tu się dzieje! Gratuluję dobrych wyników dziewczyny! Karo odpoczywaj Ja nadal poszukuje dziewczyn z dodatnim mRNA hpv 16
  • Dziękuję kochane babeczki <3 nic się złego nie dzieje, proces gojenia do dupy. Mam się zgłosić na kontrolę w styczniu bo teraz mojego dojtoa nie ma. Cieszę się okropnie. Teraz mogę myśleć dopiero o świętach. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • Joasia mówiłam, że tak będzie!! Huraaaaa!!!! :) Teraz możesz się zrelaksować i powtarzać jak mantrę, że gada nie ma i przepędziłaś go na dobre!! Ja w to wierzę kochana <3 <3 <3
  • Dziękuję <3 <3 <3 trzymam mocno za Ciebie kochana <3 <3 <3
  • Joasia kochana brawo TY :P <3 <3 <3 ja jeszcze czekam na wyniki po amputacji szyjki i tez juz się nie mogę doczekać
  • Najgorsze to czekanie bo my kobiety wyoobraźnię mamy bujną...
  • Teraz tak na spokojnie w domu chciałabym podziękować Wam wszystkim dziewczynkom za wsparcie <3 szczególnie kaa <3agnieszce <3taszy <3. Bardzo Wam dziękuję,wczoraj miałam dołek a dziś powód do radości :) życie jest piękne i życzę każdej z Was dobrych wiadomości i pięknego życia do późnej starości :)pewnie jako staruszki też będziemy tu ględzić sobie i wspominać złe czasy ;) buziaki dla Was wszystkich drogie wspólniczki <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Joasia81 ;) ;) będziemy wspominać "a pamiętasz jak to było w 2016 ? tak się martwiłyśmy i bałyśmy się a teraz jest 2050 i my nadal zdrowe" ;) No to teraz możesz planować święta. Tasza27 Ty pamiętasz, że trzymamy kciuki za Ciebie bez przerwy? Proszę Ciebie, żebyś pisała ze szpitala bo idziesz jutro tak ??
  • Dokładnie kaa :) tasza pisz tu do nas, widać te szystkie kciuki skutkują <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat