Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Agnieszka 76 to też czytałam.Czyli proces się rozpoczął ale może to trwać nawet bardzo bardzo dlugo.moje cytologię czyste sprzed tygodnia ostatnia i kolposkopia satysfakcjonująca więc słuchać co lekarz prowadzący mówi i się do tego stosować czyli kontrola pod koniec lutego
  • 7 lat temu
    Agnieszka 76 odezwij się proszę do mnie na maila donwikmar@gmail.com
  • Witajcie ?dzisiaj mialam kolposkopie oprócz małej nadżerki nic lekarz tam nie widział i wycinku nie pobrał no i nadal jest stan zapalny mimo że przed kolpo brałam globulki co myślicie? Zrobiłam test na hpv wynik za ok 2 tyg
  • 7 lat temu
    Angela85 a jaką miałaś ostatnią cytologię? I test na hpv robiłaś ten zwykły cz mrna ?
  • Dona ja nie wiem czy u nas to robią ten mrna a w cytologii nie miałaś żadnych CIN ? Pewnie u was to inaczej wygląda ehh
  • Przepraszam Dona, nie było mnie. Agniesia nasza pomogła :) jak zawsze <3 Dorota odpoczywaj ile wlezie,cieszę się , że jesteś po wszystkim. Ściskam <3
  • 7 lat temu
    Lavender test hpv mrna miałam robiony u nas w Polsce tylko wysyłają do kliniki w Berlinie. No właśnie wszystkie cytologię czyste, ostatni wynik cytologii sprzed tygodnia czysto no oprócz stanów zapalnych-leczenie gynalgin no i kolposkopia czysto a wirus hpv i to typ16 jest już na pewno ze 3 lata
  • 7 lat temu
    Joasia81 tak Agnieszka to anioł potrafi uspokoić. Napisałam tam do BIO opisałam moją sytuację i czekam
  • Jutro napewno dostaniesz odpowiedź. Tak to nasz anioł <3 tymczasem spokojnego wieczorka dziewczyny ;)
  • Witajcie Dziewczynki. Dorotkakoz cieszę się że już po wszystkim. Uważaj na siebie. Ciesz się tym co masz. Wy wszystkie się cieszcie Kochane. Życie jest zbyt krotkie by choć na chwilę przystanąć i się użalać. <3 ja czekam dalej na wyniki, ale czuję że będzie ok. Zmarła nam znajoma rodziny. 3 rozległe zawały jeden po drugim. 62 lata. :( ;(Ciężko. Odezwę się jak się z tym uporam. Dobranoc dzielne babeczki.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat