Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Fjorka cudowne wiadomości! Wiedziałam że będzie dobrze! Karo..wzmacniaj się jak tylko się da :D polecam z naturalnych "antybiotykow" shota z kurkumy i w ogóle kurkumę dodawaj do wszystkiego. My w domu od jakiegoś czasu pijemy czystek i na razie odpukac nie chorujemy. Dużo zdrówka dla Was kobietki!
  • 7 lat temu
    Hej dziewczynki :) Fjorka to super wiadomości cieszę z tobą kochana <3 bedą spokojne święta :) Joasia trzymam kciuki za dobry wynik musi być dobry taki prezent pod choinkę <3
  • 7 lat temu
    White lavender dziękuję, że odpisałaś. Tylko u mnie jest hpv 16 mrna infekcja przetrwała oznacza to, że wirus wbudował się we mnie i już go nie wyeliminuje mój organizm(: Doktor powiedział, że proces nowotworowy już się rozpoczął i jest nieodwracalny. Mrna test wykazał ekspresję onkoprotein E6E7 dziewczyny czy któraś miała taki wynik? Z tego co czytałam wasze wpisy nie znalazłam takiego czegoś
  • Dona nie słyszałam. Ja mimo raka stwierdzonego oraz wyciętej macicy z jajowodami nie robiłam takiego testu i nie wiem czy to spowodował hpv.Pewnie tak , ale na co mi teraz takie informacje... Możliwe , że było podobnie bo przeszłam już długą drogę od konizacji po usunięcie narządów a obecnie podejrzewają wznowę w pochwie i oczekuje na wyniki.
  • Z tego co wyczytałam to nawet formy przetrwałe hpv 16 mogą ulec regresji. Więc myślę, że jeśli nie masz jeszcze zmian typu cin to szansa jest duża na pozbycie się tego. Może napisz do bio , tam dostaniesz fachową odpowiedź.
  • 7 lat temu
    Joasia 81 właśnie to jest dziwne, że nie mam żadnych zmian jest hpv16 infekcja przetrwała i czysto. Trochę mnie pocieszyłaś, że wyczytałas, że to też może się cofnąć ale ja w to nie wierzę. A możesz mi powiedzieć co to jest to bio bo zupełnie nie wiem
  • 7 lat temu
    Poszukałam w Internecie chodzi o to? biuro@bio-medical.lublin.pl
  • 7 lat temu
    Agnieszka 76 witam Cię i bardzo dziękuję za odpowiedź. Ten test wysyłają do Berlina hpv mrna i wyszedł dodatni typ 16 i on wykrywa onkoproteiny E6E7 na podstawie tego wykrywa się potwierdzenie o rozpoczęciu procesu nowotworowego nieodwracalnego. I już wirusa nie zniszczy mój organizm. Czytałam że jest to bezpośrednie zagrożenie rakiem. Sama już nic z tego nie rozumiem
  • 7 lat temu
    Agnieszka 76 właśnie zastanawia mnie to wszystko ale wpisz sobie hpv mrna dodatni i tam też o tym piszą, nieodwracalny proces czyli tak jak mi powiedział lekarz. A ten BIO to pisać na ten adres biuro@bio-medical.lublin.pl?
  • Witajcie!Wróciłam wczoraj do domu i sobie odpoczywam...Dobrze że w te święta nie muszę nic robić bo na wigilię Nas nie będzie a potem jedziemy do moich rodziców..Jestem obolała a najśmieszniej jest jak podaję sobie zastrzyk przeciwzakrzepowy..a tu się nie można śmiać - bo boli....Czysty szał normalnie.Miałam usuniętą macicę i trzon oraz szyjkę i kawałek pochwy oraz restrykcyjnie węzły chłonne. Atmosfera w szpitale bardzo fajna - może dlatego że fajne babki były na sali. Dzięki za wszystkie słowa otuchy i cieszę się z dobrych wieści. Pozdrawiam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat