Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Zania włąśnie luxmed też mi się obił o uszy musze sprawdzić, na razie znalazłam w Dąbrowie Górniczej. Kochane jesteście :*
  • Katarzyna1988 Medica tez w tej placówce prywatnie można zrobić u mnie koszt 40zl.
  • 7 lat temu
    katarzyna1988 polecam LuxMed, sama z nich korzystam. Oleńka88 bardzo bardzo się cieszę, z trzymaniem kciuków proszę o rewanż za mnie z początkiem stycznia <3
  • Agniesiu, Kaa dziękuję. Oczywiście kciuki zaciśnięte Kaa już teraz. <3 <3wszystko musi być dobrze. Ja właśnie zmierzylam swoją suknię i szpileczki na bal. W koncu mogę poszalec. <3 <3 <3 ;) ;) ;)miłego dnia Kochane
  • Witajcie,dziekuję za kciuki. Operacja była w czwartek ale o 13 dopiero. Wrócilam na salę i w piatek okazało się, że jestem uczulona na pyralginę i że mój żołądek nie jest zadowolony z narkozy. dostałam wysokie cisnienie i wymioty. czysty szał - dziś już dobrze a jutro do domu - wtedy napiszę wiecej - teraz staram się odpoczywać aby mieć więcej sił. DZIĘKI ZA PAMIĘĆ i kciuki!!!
  • Dorotko witaj. Właśnie weszłam na forum by do Ciebie napisać. Cieszę się że już po wszystkim. Ja też źle znoszę narkoze także wiem co przeszlas. Odpoczywaj Kochana <3 <3 <3 oby nic nas już nie zaskoczyło w tym roku <3 <3 <3
  • Dorotko,wspolczuje dolegliwosci po narkozie. Wracaj szybko do zdrowia :) ja mam problem w czwartek konizacja,a od wczoraj mam katar i ogolne rozbicie. We wtorek wizyta u anestezjologa i nie jestem pewna czy dopusci mnie do operacji :/
  • Dziewczynki powiedziec mi jak to jest. Jestem 2 miesiecy po konizacji byl tak in situ. Pierwszy okres byl obfity I bardzo bolesny, drugi kept ko ale byl a teraz jakies plamienia ale towarzyszyl Im straszny zapach. Wynik wycinka byl cZysty ale lekarza twierdzi ze za szybko na cytologie . Czemu tak moze byc?? Boje sie
  • Nie mam pojęcia asiu. Ja też jestem po in situ, ale wycieli mi wszystko prócz jajników. Również borykam się z podejrzeniemm wznowy. Taka rola lekarzy, żeby dmuchać na zimne i sprawdzac czy się gad nie wznowił.
  • 7 lat temu
    Asienka31 nam trudno to ocenić ale proponuję, żebyś zapytała lekarzy onkologów na tutejszym portalu (BIO prawy górny róg). Tam uzyskasz fachową poradę jaka może być przyczyna. Ja też swego czasu czymś się przejmowałam, tam napisałam a odpowiedź bardzo mnie uspokoiła, dlatego naprawdę warto, nasz spokój jest bezcenny. Ze swojego doświadczenia chociaż ja to zupełnie inna historia: po konizacji miałam niewielkie plamienie, żadnego bólu a tej pierwszej miesiączki nie miałam bo niestety moja konizacja wyszła kiepsko więc w zasadzie dość szybko zostałam skierowana już na operację :( Asienka31 napisz do BIO i nie zamartwiaj się na zapas skoro wynik wycinka był czysty. Przecież konizacja to poważna sprawa i rzeczywiście do zrobienia cytologii musi upłynąć pewien czas/tam się wszystko musi zagoić <3 Pozdrawiam i ściskam mocno Joasia81, tasza27, Oleńka88, Agnieszka76, Fjorka80, Zania1313 i wszystkie dzielne kobietki <3 <3 <3 <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat