Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dziękuję Dziewczynki za miłe słowa i za kciuki. <3dam znać wieczorkiem co i jak. Teraz muszę zająć czyms mojego małego Księcia bo dzis strasznie wietrznie i musimy w domku siedzieć. ;(
  • Witajcie dzielne dziewczyny:) postanowiłam sobie zrobi płynną cytologię, w mojej okolicy robią tylko w jednej przychodni( jestem z okolic Rybnika), dzwonie a Pani do mnie 20 luty - zaznaczę, że prywatnie....więc może wy będziecie wiedziały gdzie zrobię np Katowice, Gliwice i tamte okolice? Bo odłożyłam pieniądze i tak mnie zgasili :(
  • Ja nie pomogę bo jestem z pomorza, ale trafiłam na taki link https://www.tourmedica.pl/kliniki
  • https://www.tourmedica.pl/lekarze/cytologia-plynna-z-testem-hpv/katowice/
  • O popatrzę tam, bo naprawdę nie spodziewałam się, że tak ciężko zrobić do badanie na całym Śląsku, większość przychodni mi wyskakuje w Warszawie ;p
  • Dziewczynki dziękuję. Wasze kciuki jak zwykle pomogły. Na pierwszy rzut oka doktorka wszystko wygląda super. Na potwierdzenie dobrych wynikow- bo innych nie biezemy pod uwagę- trzeba czekać 3-5 tygodni. Zresztą dr mówi że jak coś będzie nie tak to zadzwoni. <3 <3dobrej nocy Wam życzę. Ja się cieszę jak cholera bo juz miałam czarny scenariusz, rok temu w grudniu kolposkopia byla i biopsja i jednak to wszystko w głowie się miesza pomimo dobrych wyników sprzed pół roku. <3
  • I mogę się na Sylwestra szykować. Pierwszy Sylwester od 4 lat kiedy wszystko będzie ok i mogę iść na bal juuuuuuupi <3 <3
  • Super oleńka dobre wieści :)
  • Katarzyna1988 ja np.cytologie robie w LuxMed. Zapisuję się tydzień wcześniej i robię prywatnie. I nie ważne jaka. Tylko ja jestem z Lublina. Czy LuxMed działa w całej Polsce?
  • Zania włąśnie luxmed też mi się obił o uszy musze sprawdzić, na razie znalazłam w Dąbrowie Górniczej. Kochane jesteście :*


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat