Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Dziekuje kochana Fjorka porawilas mi humor i to bardzo :D ja nie miałam lepp miałam konizacje chirurgiczną nożem i właśnie margines był czytelny bo nie był przypalony wizyta na 17.00 dziekuje za kciuki <3 :)
  • Leona cieszę się bardzo :) Trzymam kciuki żeby dobry humor się utrzymał po jutrzejszej wizycie ;) U mnie też dużo lepiej ostatnio, dobre fluidy w powietrzu <3 Słodkich snów dziewczyny <3
  • Witajcie kochane <3 dziękuję za troskę. Trochę się podłamałam. Leżę bo coś kiepsko się czuję i mam krwawienie, chyba z miejsca zabiegu bo skąd? Nastraszono mnie wczoraj tą wznową. Nie było ordynatora, który mnie wcześniej operował. Młody lekarz , który ze mną rozmawiał powiedział,że powinnam się zaszczepić na hpv, w mojej sytuacji wydaje się to niedorzeczne, jak myślicie? Tym bardziej,że nie miałam takowych testów do tej pory. Nie wiem co myśleć, boję się. Najbardziej optymistyczną wersją wyników może być ziarnina na kikucie z powodu złego gojenia i na to liczę :(
  • Leona trzymam kciuki <3
  • Dziękuję Aniesiu <3 co myślisz o tym szczepieniu?
  • Też tak myślę. Wizyty są dziwne w tym co. Po pierwsze mam bardzo daleko. Ordynator jest raczej milczącym człowiekiem i ciężko z nim rozmawiać. Poszukam chyba u siebie lekarza, choć z tym ciężko :/ dowiem się jak to powinno wyglądać.mentlik w głowie. Naczytałam się o tych szczepieniach i też mam obawy, w mojej sytuacji to już wogóle chore, kiedy został tylko kikut... brzuch na wysokości pępka też mam obolały przy dotyku, mówiłam, ale nie było reakcji. Czy Tobie Aga robiono usg brzucha po operacji,? Zdurniałam już..
  • Będę szukać. Ciężka sprawa bo tu nie ma nawet ginekologa onkologa. Ordynator tutejszego szpitala odesłał mnie tam. Poszperam w sieci.
  • A może są dziewczyny z pomorskiego? Ewentualnie okolice Elbląga. Dobry ginekolog onkolog potrzebny.
  • Joasia odnośnie szczepionki to ja wiem tylko że moj lekarz mnie dosłownie wysmial jak o to zapytałam. Powiedział że po pierwsze to może miałoby to sens jakbym jeszcze nigdy nie wspolzyla a po drugie to ta szczepionka to podobno jakieś wielkie gowno.. skutki uboczne to m.in. Stany lękowe i depresję. Lekarz powiedział mi że w innych krajach sa są już one wycofane ze względu na skutki uboczne a Polska dostała jej iles tam tyś za darmo i teraz się szczyci ze to daje. Mi że ten Gin który Ci to powiedział dostaje kasę za proponowanie tego bo wiem że tez tak się dzieje. To co napisałam to słowa mojego ginekologa to chyba trochę prawdy w tym jest. Trzymajcie się wszystkie kochane moje <3 Ja niestety kujawko-pomorskie także nie pomogę ale cieszę się że Bydgoszcz mam tak blisko bo tam na prawdę dobra opieka <3
  • No właśnie, gdzie kobiecie po radykalnej szczepionkę :/ zastanawiam sie nad moją córką.....11 lat ma. Piszę do biura interwencji. To jakiś młody lekarz był. Ordynator , który mnie operował nie mówił nic takiego a wczoraj go nie było. Poczekam do wyników.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat