Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Asia!!! Będzie dobrze <3 idź leżeć :)
  • white_lavender ja mam 42 lata i 20 letniego synusia ;)
  • Tak,wysłałam ale odpowiedzi jeszcze nie mam i właściwie,to nie wiem czy moje zapytanie dotarło :(
  • Jejku to Twój syn zawsze będzie miał młoda mamusie tak jak mój bo tez urodziłam jak miałam 22 :) i to już nie synuś kochana :P
  • Joasia dobrze, że już wybudzona i wszystko ok <3 Wyniki też muszą być ok, zobaczysz!! Wracaj teraz do domku i odpoczywaj <3
  • Dorosły chop, ale mój synuś hihi. Mikołajki święta zawsze pilnuje prezentów :D
  • 7 lat temu
    fjorka twoje wyniki z konizacji będą w poniedziałek tak ? bo ty masz podobną diagnozę do mojej cis dobrze pamiętam bo tak sobie myślę czy sama konizacja przy takich wynikach jest wystarczająca nawet jak zmiana jest wycięta w całości z marginesem sama nie wiem jutro jadę do gina na kontrolę po zabiegu ech ciężko nie myśleć ;(
  • 7 lat temu
    fjorka twoje wyniki z konizacji będą w poniedziałek tak ? bo ty masz podobną diagnozę do mojej cis dobrze pamiętam bo tak sobie myślę czy sama konizacja przy takich wynikach jest wystarczająca nawet jak zmiana jest wycięta w całości z marginesem sama nie wiem jutro jadę do gina na kontrolę po zabiegu ech ciężko nie myśleć ;(
  • 7 lat temu
    fjorka twoje wyniki z konizacji będą w poniedziałek tak ? bo ty masz podobną diagnozę do mojej cis dobrze pamiętam bo tak sobie myślę czy sama konizacja przy takich wynikach jest wystarczająca nawet jak zmiana jest wycięta w całości z marginesem sama nie wiem jutro jadę do gina na kontrolę po zabiegu ech ciężko nie myśleć ;(
  • Leona tak, miałam cin3 /cis. Lekarz mi tłumaczyła że ta granica między cin3 i cis jest bardzo płynna i dwóch różnych lekarzy może to inaczej zaklasyfikowac ;) W poniedziałek moja ginekolog wraca do pracy więc mam nadzieję, że dowiem się czegoś o wynikach. Kontroli nie mam...kraj Wikingów - tu rządzi selekcja naturalna ;) :D Jeśli jest zmiana nie dochodzi do linii cięcia i margines jest czytelny to ja bym była przeszczęśliwa i wtedy tylko będę biegać częściej na cytologię skoro hapefał tam siedzi ;) Wtedy nie ma sensu truć sobie głowy. Wtedy świętujemy Leona :D <3 Ale przy leep margines może być często nieczytelny bo tkanka jest wypalona laserem, więc nie przejmuj się Kochana jeśli tak u Ciebie będzie <3 Jeśli by tak było u mnie to gin mi tłumaczyła że w marcu zrobimy kolejnakolejną cytologię i ew.kolejny leep jeśli nadal coś tam siedzi. Pewnie, że ciężko nie myśleć. To czekanie jest najtrudniejsze ale damy radę. Jutro dostaniesz dobre wiadomości! Koniecznie! Trzymam kciuki i trzymam Cię jutro za łapkę (wirtualnie). O której wizyta? Joasia wypoczywaj już w domu, już po wszystkim <3 teraz relaks, dobra kawa, może jakaś głupiutka romantyczna komedia? <3 Zasłużyłaś na porządny chill out. Jesteś mega dzielną babką <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat