Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Kochane z tego wynika, że tak naprawdę u każdej lepiej albo bardzo lepiej więc oby tak dalej. Najważniejsze, żeby nie było gorzej. Obyście wracały do pełni sił, jesteście (jesteśmy ;)) zdrowe, silne i piękne i żeby dobra passa się nie kończyła. Mnie nie będzie przez kilka dni ale po powrocie życzę sobie wyłącznie czytać pomyślne wieści <3
  • 7 lat temu
    Fjorka u mnie już dobrze;) dzieki;) zzdroszcze Ci terminu tych wynikow;) Powiem Wam, że jutro mogę już iść do pracy;) uff w koncu;) Zaczynam zerkac w kalendarz ...do wyników 11 dni. Kaa wracaj do nas szybko;)
  • Kaa a Ty gdzie <3wybyłaś ? ;) :D
  • Hej dziewczynki, ja od wczoraj w domku :D W końcu, nigdy nie wrócę do tego szpitala... Koszmar... dostałam ataku alergii od antybiotyków, cale ciało mam czerwone jak burak... Biorę tabletki na odczulenie, ale swędzi jak cholerka... Ta lekarka jest psychiczna, nie dość że mnie dołuje, to drugi lekarz mi powiedział, że każdy chciał mnie wysłać do domu i mikrobiolodzy powiedzieli, żeby odstawić antybiotyki, a ta głupia baba powiedziała, że jestem jej przypadkiem i ona będzie decydować... No i zdecydowała, dobrze, że nie dostałam alergii w środku, bo bym się udusiła, a na pielęgniarkę czekałam około 30 minut, żeby w ogóle sie w moim pokoju pojawiła sprawdzić co się dzieje... Ach... Udanego weekendu kobietki <3 Kaa udanego wyjazdu ;)
  • Uściski Tasza <3Cieszę się,że jesteś w domu <3
  • Witajcie Dziewczynki. Jak tam weekend mija? U mnie dziś 10 minut śniegu hah aż Synek płakał że snieg znikł. Ale chociaż chwilkę się na cieszyliśmy.dzis ostatni dzień antybiotyku i myślę że wylezalam chorobę już na całą zimę. Tasza27 cieszę się że już jesteś w domku. Masz rację nie wracaj tam. Zresztą zobaczysz że nie będzie już takiej potrzeby, tyle już wycierpialas że zapasy gorszych wieści i złego samopoczucia się skończyły. Oby Ci słoneczko nad główka świeciło, bez żadnych chmurek. Wam Dziewczynki zdrówka życzę i spokojnej niedzieli. Dobranoc <3
  • Trzymałam się,trzymałam i chyba jednak nie jestem taka twarda optymistką... (dla przypomnienia grudzień 2015 możliwość cin1, luty 2016 kolposkopia - nie potwierdziła cin1, czerwiec 2016- cyto gr 2 z silnym stanem zapalnym). Doktorka kazała mi w listopadzie dla świętego spokoju powtórzyć cytologie (takie było zalecenie na wyniku). A jak znów będzie gr 3? A jak lekarz źle przeprowadzki kolposkopie? Albo jeśli coś siedzi głębiej w kanale? Zwariuje chyba. We wtorek jadę na cyto???
  • Zania1313 witaj. A powiedz Kochana jaka cytologię robisz? Płynna czy zwykła?
  • Do tej pory robiłam zwykła. Dwóch ginekologow nie kazalo narazie robić płynnej. Tak sobie myślę że jakby mi ta wyszła podejrzaną to zrobię płynna. Druga sprawa, trochę się zestresowalam bo niektóre na forum piszą że cytologia cin1 a po wycinkach cin3. Ale ja przecież nie mogę podważyć oceny lekarza. Widziało mnie już 3 i żaden z nich nie kazał robić wycinkow. No nie chce być hipochondrykiem...już sama nie wiem. Co myślicie?
  • Mnie dwóch ginekologow powiedziało że ta płynna wcale nie jest lepsza od tej zwykłej. Wystarczy ze zwykła jest dobrze pobrana. Wtedy przy kolposkopii lekarz stwierdził że wycinkow nie pobiera bo wszystko wygląda ok.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat