Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Joasia81, kto wystawił Ci zwolnienie, bo wiem, że szpital na 2 tygodnie,a potem ginekolog? U mnie w pracy jest tak, przyszłas to jestes zdrowa, nie ma taryfy ulgowej-jak chora to siedz w domu-znieczulica...jak to w budżetówce...same ploty, zero zrozumienia :(
  • 17 minut...słoneczko świeci ale i tak strasznie mi :(
  • 7 lat temu
    Fjorka ja też trzymam kciuki!!!!
  • Już gotowe! Dziewczyny, dzięki Waszym kciukom poszło fantastycznie. Nawet ukłucie ze znieczuleniem prawie nie bolało. Trochę się trzęsę po adrenalinie ze znieczulenia i zaczyna powoli kłuć tam w środku ale samo badanie zupełnie bezbolesne. I też zupełnie bez krwii póki co. Dostałam dodatkowo specjalny "plasterek" z adrenaliną na szyjkę przeciw krwawieniu. Ma się sam ponoć rozpuścić. I 4m tampona mi ginekolog zapakowała :D Przeszłam to naprawdę super, a i doktor mi się przemiła trafiła. Była delikatna mozaika widoczna ale na oko nic poważnego. Wygląda na max cin2. Zobaczymy jak histopat. 4 wycinki i wyskrobiny wysłane do badania. Przez tą całą adrenalinę nie spytałam kiedy wyniki. Teraz do domku. Dziękuję dziewczyny <3 <3 <3
  • Widzisz Fjorka grunt to pozytywne myślenie i wsparcie! Teraz czekamy na Twoje DOBRE wyniki histopat. <3 <3 Głowa do góry. Miłego dnia kobietki
  • Fjorka super wieści. Cieszę się razem z Tobą. Uważaj teraz na siebie. 4 m tampona? Hihi dziewczyny na oddziale to przy konizacji miały. Super trafilas. Mi przy biopsji i krwawieniu kazali czekac na korytarzu bez niczego, jedynie czyms tam posmarowali i przytrzymali gazik przez chwilę. Także opiekę masz super. Czekamy na wyniki które jak widzisz nie będą aż tak kiepskie <3 <3
  • 7 lat temu
    FjorKa ale fajowo;))) masz z glowy;) nie wiem ile u Ciebie się czeka. My tu max 3-4tygodne; ( odpoczywaj teraz proszę. Super wiesci;))
  • Fjorka80 jedno z główki to teraz relaks :)
  • 7 lat temu
    Fjorka super,ze masz to za soba i do tego jestes zadowolona:-)! Wypoczywaj teraz i uwazaj na siebie:-) pozdrawiam
  • Karo konizacje miałam w szpitalu 3 lata temu, dostałam miesiąc ze szpitala. Fiorka dobre wieści <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat