Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    TASZA27 NIE SŁUCHAJ JAK KTOŚ TAK MÓWI, PO PROSTU SIĘ WTEDY WYŁĄCZ. JAK MOŻNA TAK PLEŚĆ. GDYBY SPRAWDZAŁY SIĘ TAKIE "PRZEPOWIEDNIE" TO WIELE OSÓB Z TEGO PORTALU JUŻ BY NIE BYŁO. TASZA KOCHANA JESTEŚ MŁODA, MASZ W SOBIE CAŁĄ MASĘ SIŁY I DASZ RADĘ. PAMIĘTASZ PISAŁAM TOBIE NA PRIV., TO SAMO MOGĘ POWTÓRZYĆ !! Gorączka spadnie, dostaniesz krew, wrócisz do chemii. Nie będzie łatwo bo też nikt nie mówił, że będzie ale niejedna stąd wyszła na prostą. Musisz w to uwierzyć <3
  • Tasza27 jesteś dzielna młoda kobieta i tak ma zostać. Nigdy ale to prze nigdy nie poddawaj się. Tym bardziej że jest jakieś światełko w tunelu. Dziewczyny mają rację, nikt nie obiecywał Ci że będzie łatwo. Musisz być silna. Twoje nastawienie ma tu Wielkie znaczenie. Zdrowia Kochana i siły. <3 <3 <3
  • Tasza27, jestem na forum od niedawna po nicku myślę,ze masz 27 lat piękny wiek i Ty mloda kobieta,który musi walczyć jak lwica o swoje zdrowie. Trzymam kochana mocno kciuki,a lekarz...szkoda słów na taką bezduszna osobę... ;(
  • Tasza olej takie durne ględzenie. Tak jak dziewczyny pisały, gorączka spadnie, skończą transfuzję i wrócisz spokojnie do domu z dala od takich "lekarskich rad". Boże, co Ci lekarze mają w głowie w ogóle - niby to wykształcone i żeby takie rzeczy wygadywać. Tasza musisz wierzyć w siebie, bo my wszystkie tutaj zgodne wierzymy że już za chwilę pożegnasz kryzys :) <3 Buziaki i przytulasy <3 <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Tasza dolaczam sie do dziewczyn! Nie sluchaj takich glupot! Glowa do gory:)! Najgorsze sa poczatki, potem bedzie lepiej <3! Walcz o siebie i o swoja przyszlosc! Dasz rade! Tyle tu nas jest i wszystkie Tobie kibicujemy, trzymamy kciuki i myslami jestesmy z Toba <3! Pozdrawiam cieplutko:*!
  • 7 lat temu
    Tasza głową do gory;) <3 To wszystko zaraz minie <3 Jeszcze chwilka Kochana nie poddawaj się! !!! A te durne baby jakbym dorwała to by mnie popamietaly. Trzymam mocno kciuki!!! Spojrz, my wszystkie trzymamy i jesteśmy z Toba <3 Przetrzymać ten chwilowy kryzys!!! <3 Tule Cię bardzo mocno;) <3
  • Jestem z tobą kochana dziewczynko <3będzie dobrze <3musi być <3musi <3 <3 <3
  • Dziękuję Kochane moje <3 <3 dzisiaj dostałam drugą krew, czuję się póki co ok, chociaż temperatura wciąż skacze... Ja mam wciąż słowa tej lekarki w głowie, tak bardzo się boję ;( Jeszcze jak ktoś Ci tak mówi to tracisz nadzieję, bo myślisz przecież to lekarz, wie co mowi.... ;( ;(
  • Jak dobrze słyszeć, że udała się druga transfuzja. Cudnie. Niedługo temperatura też się unormuje i do domciu <3 Niczym się nie martw, idioci są wszędzie. Lekarze, policjanci, politycy...zawód niestety debilizmu nie wyklucza. Głupi basztyl i tyle. Wściekła jestem na nią, jak my wszystkie na pewno ale nic nie poradzimy. Spróbuj zasnąć i trochę odpocząć Kochana. Rano zazwyczaj świat jest piękniejszy <3 Może poproś o coś na sen jeśli nie możesz przestać o tym myśleć? Naprawdę wspaniałe wiadomości, że transfuzja się udała i czujesz się ok :) Tak trzymać! Buziaki i słodkich snów <3 <3 <3
  • Dziękuję Fjorka80 <3 Jest ciężko, szczególnie jak słowa padają od lekarza... Tracisz nadzieję na wszystko :/ ;( Ale co ma być to będzie... Nie mam na to wpływu ;(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat