Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Pamietam;))) dziękuję kochana. ;))
  • 8 lat temu
    Hej kochane:-), Ja tez sie melduje ;). Piekna sloneczna pogoda to i humorek lepszy :D. I juz 4 dni mniej do czekania na wyniki! Jaka pogoda i nastroje u was??
  • Cześć kobietki. Po moim zabiegu ;)jest ok, zrobiły się strupy i nie widzę ropy. Powinno być ok. Wizytę pooperacyjną mam za dwa tygodnie. Dziękuję z troskę <3 zła jestem dziewczyny bo byłam na komisjii zus i nie przyznali mi renty czasowej :/ starałam się bo mam skomplikowaną sytuację, niektórym dziewczynom pisałam na priv... pod koniec czerwca zostałam pozbawiona pracy, od września miałam podjąć powtornie, w lipcu diagnoza, we wrześniu operacja więc nie było mowy. Tym bardziej,że to praca z dziećmi niepełnosprawnymi... jestem na zwolnieniu od lekarza i bez dochodu a oni stwierdzili że mogę przebywać na zwolnieniu do wyleczenia a świadczenie się nie należy, masakra :/ biedy nie mam, ale jak by trafiło na samotnego to zęby w ścianę....
  • Nie będę nic robić. Zwolnienie mam do 7 listopada i nie wezmę następnego. Rozglądam się za pracą. Trzeba zapomnieć o przeżyciach i normalnie funkcjonować. Szkoda tylko ,że w naszym kochanym kraju za osobę chorą uważa się tylko taką, która nie ma szans na powrót do zdrowia. Dźwigać nie mogę długo a praca z dziećmi niepełnosprawnymi tego wymaga. Szkoda mojego czasu, dobrze,że mam kogoś kto pracuje na naszą rodzinkę ;)
  • Hej Kochane <3 ja też się melduję, po wczorajszych przeżyciach pospałam trochę dłużej :P Mam nadzieję, że u Was wszystko ok <3
  • 8 lat temu
    Joasia81 tak jak pisałyśmy...w mojej dokumentacji lekarskiej na dzisiaj nie ma wzmianki o złym stanie zdrowia po operacji, nie ma ani słowa o zwolnieniach lekarskich, złych wynikach itp. i to dobrze a nawet bardzo dobrze ale jednocześnie tym samym nie mam żadnych wątpliwości co do jakiejkolwiek szansy na rentę czy choćby czasową. Wiem, że ja wróciłam do pracy bardzo wcześnie od operacji ale ja prowadzę własną działalność i jak to w takiej sytuacji bywa ani mi w głowie korzystać ze zwolnienia lekarskiego.Ale nie narzekam bo robię to co lubię.Jednak wiem dokładnie,że nikt mi tej renty na dziś nie przyzna bo na przestrzeni całego roku od mojej radykalnej nie ma u mnie śladu pogorszenia zdrowia w wyniku ostatnich przejść (oczywiscie mam szczerą nadzieję,że ten stan nigdy przenigdy się nie zmieni). Wiem jednak, że niektóre kobiety po operacji radykalnej starając się o rentę sygnalizują stany depresyjne czy bardzo uporczywe złe samopoczucie w wyniku przyspieszonej menopauzy. Najważniejsze Joasia81,że jak wnioskuję nie załamujesz się,będziesz się starać znaleźć pracę.To świetnie bo trzeba coś robić,czymś się zajmować,cieszę się też z Twojego samozaparcia.To bardzo ważne. Pozdrawiam wszystkie dzielne kobietki :D
  • Dziękuję kaa <3 <3 <3 masz całkowitą rację :D mam już duże dzieci i sporo lat pracy to i teraz się biorę za szukanie,zaraz coś wpadnie :) najważniejsze zdrówko i brak na dzień dzisiejszy choróbska. Dziś nawet okna pomyłam :)także wracam do sprawności, nie ma co , trzeba się brać za siebie i nie narzekać :) Hej tasza <3 sen to zdrowie :) przed nami weekend, aby był miły dla nas wszystkich i słoneczny. Mam nadzieje,że nabierasz pozytywnego myślenia kochana i łzy już za tobą :)
  • Wiem Agnieszko, taki typ ze mnie. Narobię się a potem narzekam na rodzinkę ,że nic nie robią bo ja oczywiście zrobię wszystko najlepiej... Znacie to pewnie... Ale faktycznie masz rację,teraz mam wyrzuty sumienia ;( obiecuję, że już żadnych ciężkich prac, ale przynajmniej teraz widzę świat ;)
  • Witam drogie Panie. U mnie jak zwykle dzień minął na zabawie z Synkiem. Cieszę się że Wszystkie Dziewczynki dzielnie walcza <3ja na lepsze samopoczucie kupiłam kurteczke na zimę bo u nas dziś z rana -1 było brrrr zimno. Ciepłego wieczorku <3 <3
  • :) :) :) :) dobrze,że chociaż ktoś <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat