Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Kaa gratuluję. Cieszę się Twoim szczęściem. Wszystko musi być ok, przecież przeszlas już tak wiele że chorybsko musi juz odpuscic... Agniesiu z brakiem snu jakoś muszę sobie radzić.t akie uroki macierzyństwa <3 <3milego wieczorku Kochane <3 <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Agnieszka76 mi też gdzieś uciekła torbiel którą kiedyś miałam na nerce a może głupia torbiel się gdzieś schowała. Ja już czasami mam tego dość, teraz się z tego śmieję bo Oleńka88 ma rację/ja już tyle przeszłam,że powinnam mieć darowaną całą resztę ale póki coś jest łagodne to ok.
  • 8 lat temu
    Kaa ja tez bralam antykoncepcje doustna przez 10lat. Robilam badania krwi i tam byly tez wartosci dotyczace watroby, ale musze sie tez do hepatologa wybrac. Czy potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego?? Nie mialam nigdy robionego usg jamy brzusznej a rezonans to nawet nie wiem co to jest. Zerne do wikipedii;))
  • 8 lat temu
    I jeszcze chcę Wam powiedzieć, że wg.lekarzy te kłopoty z wątrobą mam od dłuższej antykoncepcji hormonalnej a teraz żeby to się nie powiększało zdecydowanie mam unikać jakichkolwiek zastępczych środków hormonalnych w sensie pomocy w tej mojej huśtawce hormonalnej przy przedwczesnej menopauzie bo Agnieszka jakby nie było to przecież nie był i nie jest dla nas normalny czas żeby przekwitać...ja jeszcze nie mam nawet siwych włosów :D :D
  • 8 lat temu
    Ona30 no ja też tak gdzieś przez 10lat z małą przerwą. Tylko jeden lekarz gin.mnie przestrzegł,że nie jest to bezpieczne ale oczywiście nie wzięłam tego sobie do serca, ani do głowy. Ja dostałam skierowanie od internisty. USG jamy brzusznej sobie zrób a rezonans jest najbardziej szczegółowy. Póki co ty się tym nie zamartwiaj, odpoczywaj sobie <3
  • 8 lat temu
    Kaa masz racje, narazie powinnam odpoczywac . Potem wezme sie za nastepne badania... Zycze wam slodkich snow;).Buziaczki ;)
  • Tasza27 z niecierpliwością czekam na informacje. <3 <3 <3ppzdrawiam cieplutko <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Tasza27 trzymam kciuki kochana <3!Daj znac jak poszlo. Buziaczki <3 Olenka88 witaj:-). Wypoczeta po dzisiejszej nocy?Twoj synus pospal dluzej niz wczoraj czy tez byla pobudka w nocy?
  • 8 lat temu
    Witajcie dziewczyny;) jak mija dzionek? Tasza27 ja też o Tobie dziś pamietam;) czekamy na informacje i trzymamy kciuki;)
  • Witaj Ona30 noc w noc praktycznie to samo.dzis pobudka o1:00 i 3:00. Byliśmy już na długim spaxerku i dalej energii ma ogrom. Będzie z niego sportowiec haha <3pozdrawiam :D :D :D <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat