Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    emi83 utul tego swojego szkraba i Oleńka88 ty też. Moje dwa szkraby :D :D mają już ponad 1,9cm hi hi i właśnie wrócili z treningu więc u mnie zaraz będzie akcja kuchnia <3 Ściskam Was wszystkie i spokojnego wieczorku <3
  • Emi83 współczuję. My jeszcze z Synkiem się bawimy. Mezus wraca za 2 tygodnie więc będę miala trochę i przyjemności i luzu. Czekam cały czas na wieści od tasza27. <3
  • Hej Kochane <3 Niestety chciałabym mieć dobre wieści, ale ich raczej nie mam. Guz ma wymiary 6x4cm, jest naciek na węzły chłonne... Za 3 tyg mam rozpocząć radiochemioterapię... We wtorek mam spotkanie z profesorem, który ma kierować moim przypadkiem, pewnie wtedy dostanę też wyniki rezonansu.... Modlę się, żebym jakoś z tego wyszła, bo póki co nie wygląda to najlepiej.... Jedyny plus, że będę leczona w jednej z najlepszych klinik, która specjalizuje się właśnie w leczeniu tylko i wyłącznie nowotworów,,,, Zobaczymy co mi pisane... Cieszę się, że u Was wszystko dobrze i mam nadzieję, że każda z Was będzie dostawać tylko pozytywne wiadomości <3
  • 8 lat temu
    Tasza27 będziesz pod super opieka. Zaczynasz leczenie. Teraz wszystko pójdzie z kopyta i pozbędziesz się tego gnoja (!!!). Tylko musisz w to uwierzyć!!! Głowa do góry! ! My tu jesteśmy, cały czas!! I trzymamy kciuki za każdy etap Twojego leczenia. <3 trzymaj się mocno <3
  • 8 lat temu
    Tasza27 bedziesz pod dobra opieka i tego sie trzymaj! Na pewno da sie tego guza usunac! Najwazniejsze,ze nie chodzisz z tym swinstwem w niewiedzy,ale diagnoza jest i teraz leczenie,ktore przyniesie dobre rezultaty <3! Mowisz o radiochemioterapii- bylam ostatnio w centrum onkologii i byla tam pani, ktora na poczekalni opowiadala o sobie- u niej tez byl guz i zaatakowal 3 wezly chlonne, byla leczona ta metoda co ty i wyszla z tego! "Babka" 50lat- wesola,pelna zycia! Ona dala rade, Ty na pewno tez dasz <3! Jestesmy z Toba kochana <3 <3 <3!!!
  • Tasza27 witaj Kochana. Jesteś dzielna,mloda i mądra Kobietka! I pamiętaj o tym zawsze i wszędzie a wszystko się ułoży. Jesteś juz pod opieką lekarzy i profesora. Musi być dobrze.jestem z Tobą całym sercem. <3 <3musisz być silna by zmierzyć się z tym gadem. Dbaj Kochana o siebie. <3 <3
  • Kochane będę walczyć z całych sił <3 Dziękuję Wam za wsparcie, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy <3 Jakoś trzeba dać radę, wierzę, że się uda i jeszcze kiedyś tutaj napiszę, że pokonałam to paskudztwo ;)
  • 8 lat temu
    Tasza27 no wlasnie,jeszcze opiszesz tu jak go pokonalas:)! Czytam tyle o tych chorobach i wiecie, ze nastawienie odgrywa bardzo wazna role- trzeba zawsze pozytywnie myslec:)! Zarazajmy sie tym optymizmem :)!!! Tasza jestem myslami i sercem z Toba<3! Zycze wszystkim spokojnej nocy. Do jutra
  • Tasza kochana <3 będzie dobrze. Myślę o Tobie i trzymam kciuki. Napewno się wszystko uda <3czas założyć rękawice bokserskie i znokautować tego drania!!!! Nie będzie łatwo ,ale wierzę,że wszystko skończy się dobrze <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Witajcie dziewczynki;) no właśnie Joasia? Jak u Ciebie? Agus meldunek - jest super;) moja mama będzie za 2 godzinki;) rosół ek nastawiony, ciasto się piecze;) jutro nasz wymarzony koncert Bajmu;) Tasza27 jak u Ciebie?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat