Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Hej Agusia. Gdybanie to chyba moje czwarte imie:P a analiza powinnam mieć na nazwisko :P Ale ogolnie humor nie jest zły ;)
  • 8 lat temu
    Aga no daj trochę pobiadolic;) Evla nie leczył jelit nawet nikt się nigdy nimi nie zajmowal; ( sport - najnormalniej go nie lubie;) ale jak spacer zaliczamy do sportu to owszem mogę spacerowac;) i kocham tańczyć. .ale przy czwórce dzieci to ja spaceruje do sklepu po zakupy i tańczę z mopem albo przy kuchni;)
  • 8 lat temu
    Oj tak...bieganie do sklepu, robienie za gonca, tance z mopem, gimnastyka z odkurzaczem. Sport jak talala i do tego regularny:D Emi Spróbuj wprowadzić więcej błonnika do diety
  • 8 lat temu
    Agnieszka ja analizuje, szukam i myślę z prostego powodu...chcę znaleźć sposób jak sie wszystkiego pozbyć co złe, szukam metod i sposobów jak się pozbyć choćby zalążkow intruza, może gdzieś jest sposób leczenia, sposób szybkiego wykrywania... Ale zapewne jak już wszystko wyczytam i sprawdze to odpuszczę :P
  • 8 lat temu
    Agnieszko ja wiem, ale jak tu wyrzucić z głowy te wyniki takie niepokojace, ale nadal nic nie mówiące na100%. Niepokój jest...a niepokój jest zły :P
  • 8 lat temu
    Aga my zmienimy sposób myślenia jak będziemy miały czarno na białym, że to nie intruz;) Evla błonnik to mój największy przyjaciel i sposób odżywiania na tysiąc sposobow i jak się stosuje to jest lepiej. Jeden odpal i tydzień z bani.... Proktolog...oj chyba jeszcze aż tak mnie nie meczy ;)
  • 8 lat temu
    Emi dokładnie. Ty w piątek coś już będziesz mieć czarno na białym, ja czegoś się dowiem w poniedziałek...już będzie postęp:)
  • 8 lat temu
    Agusia ale daj znać jak będziesz wiedzieć, znać wyniki. Buziole:* Dziękuję i wzajemnie <3
  • 8 lat temu
    Czesc dziewczyny:-) Emi83 Ja juz na noc staram sie nie czytac, bo potem nie moge zasnac,za duzo mysle, a jak juz zasne to snia mi sie rozne dziwne rzeczy. Wieczorami staram sie raczej wypelniac moj mozdzek pozytywnymi myslami.. Choc czasem checi sa,to jednak jak to w zyciu bywa nie wszystko idzie tak jakbysmy tego chcieli.. Tak sobie jeszcze myslalam wczoraj wieczorkiem o was dziewczyny- macie dzieci i pelno obowiazkow zwiazanych z ich wychowaniem, a jednak dajecie rade. Ja sie nad soba rozczulam a wy jestescie takie silne, dla siebie i dla waszych pociech. Podziwiam was kochane <3!
  • 8 lat temu
    Przeoczylam jedna strone(slaby internet chwilowo mam), a tu watek tak sie rozbudowal... No ja tez mam problemy z jelitami:( Ale wszystko jeszcze musze skontrolowac...nie ma zadnej diagnozy wiec sie narazie nie przejmuje zbytnio


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat