Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    evla a zdradzę Tobie sekret, że na weekend będziesz w domku ;)
  • 8 lat temu
    Hurra:) weekendzik w domku:) najem sie:)
  • 8 lat temu
    evla najesz się to pewne ale bądź jak ta królowa leż i odpoczywaj no i żadnego weekendowego sprzątania ;) trzymaj się i pochwal się potem wynikiem :)
  • 8 lat temu
    Hurra:) weekendzik w domku:) najem sie:)
  • 8 lat temu
    Phhi sie wyslali...Kaa pochwale sie za 2tyg o ile bedzie sie czym chwalic:p krolowa...hmm to jest mysl, ale mnie ciezko utrzymac na miejscu juz mnie nosi :P
  • 8 lat temu
    dlatego tak napisałam chociaż ja oczywiście wszystko sama zrobię lepiej niż mąż, synek jeden, synek drugi i cała gromadka zatroskanych przyjaciół ale my zasługujemy na trochę luksusu zwłaszcza po tym co przeszłyśmy, trzymaj się :D
  • 8 lat temu
    Kochane moje wyjatkowe kobiety zycze Wam spokojnej nocy <3
  • 8 lat temu
    Bajeczne moze nie beda, ale znosne, jesli wkoncu pielegniarka da mi przeciwbole, a jak zwykle sie zgubila na prostej drodze :P do dyzurki 6metrow :P dobrej nocy <3
  • 8 lat temu
    Kochane bylo bajecznie:) spalam 7godzin! A to po ostatnich nocach istna bajka :D czekam na obchod i wypis. Milego dnia dla wszystkich <3
  • 8 lat temu
    nerwy i emocje opadły, teraz oby tylko było z górki po dobre wyniki i zaczynasz "nowe życie", życzę powrotu do domku DZIIIISIIIAAAAAJJJJJJ :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat