Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Raczej dzis nie wyjde :/ jakis ten pobyt niefortunny dla mnie :(
  • 8 lat temu
    Agnieszka76 juz mi powoli wszystko jedno. Komplikacje, coz zdarzaja sie. Ale juz jestem zmeczona i obolala. Mialam wyjsc w srode a na piatku sie chyba skonczy... :/ nikt nie obiecywal ze bedzie lekko :P
  • 8 lat temu
    evla o jakich komplikacjach piszesz?
  • 8 lat temu
    Zaczelam krwawic, nie wiadomo czy nie trzeba bedzie dodatkowego szwu, no i boli w pachwinach i krzyzu:/
  • 8 lat temu
    cholera jasna :/ przykro mi i zła jestem :(
  • 8 lat temu
    Kaa ja tez jestem zla. Ogolnie to myslalam zeby dzis wyjsc ale chyba dostane odgorny zakaz i jednak bede tu kisisc... za chwile mam mnie znow lekarz przebadac i bedzie decyzja co do szwu... ciagle cos. Myslalam ze bedzie mniej bolu, a moze to moja glowa juz mi narzuca... sama nie wiem :/
  • 8 lat temu
    Ilka wiem kochana.<3 Narazie czekam z nadzieje ze juz nie bedzie usypiania...
  • 8 lat temu
    Dobra dziewczyny zostaje do jutra...takie szczescie:/ ale bez szwow dodatkowych, chociaz tyle...
  • 8 lat temu
    tak sobie myślę,że wszystkie walczymy o jedno, wiadomo walczymy i mamy nadzieję na wyłącznie dobry wynik więc ok, damy radę, pozdrawiam
  • 8 lat temu
    Tez wlasnie mam nadzieje ze lekarz wycial wystarczajaco duzo. Dobre wyniki to najlepsza nagroda za ta cala meke <3 trzymajcie sie dziewczyny :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat