Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Fakt. Teraz znowu glodowka, ale corcia mnie odwiedzi wiec bedzie mi cieplej na duszy. :) <3
  • 8 lat temu
    Ilka wiem kochana, wiem. <3
  • 8 lat temu
    ;(
  • 8 lat temu
    evla wiem wiem,najchętniej byś była w domku z rodzinką ale niestety trzeba siedzieć w szpitalu do zabiegu,jutro będzie po wszystkim i tego się trzymaj
  • 8 lat temu
    Opadlam z sil. Czekam jeszcze tylko 12 godzin i zabieg...oby...
  • 8 lat temu
    Raz dwa trzy... czaekanie zaczynam od nowa :P
  • 8 lat temu
    Kroplowka i glupi jas przybyly :D sie dzieje. Napisze jak sie obudze po wszystkim
  • 8 lat temu
    już o tej porze ??? szybko a więc pójdziesz pewnie jako pierwsza, myślami jestem z tobą, niedługo będzie po wszystkim, pozdrawiam
  • 8 lat temu
    Dpkladnie jestem pierwsza. Ciekawe czy ta.tabletka cos daje...czekam...za30min powinnan leciec na sale. Odezwe sie <3
  • 8 lat temu
    Przezylam :P ale czuje sie najwyzej srednio :P dzieki dziewczyny za wszystko


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat