Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Karola_80 niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytania :/ jestem na podobnym etapie co Ty i nie umiem Ci powiedzieć nic z doświadczenia. Z tymi przerzutami to jednak wątpię. Uściski <3
  • 8 lat temu
    heh... dziewczyny u mnie zaczyna się nerwówka... wszystko wraca. Mam nadzieje że Wy jesteście jak najczęściej spokojne i uśmiechnięte <3
  • 8 lat temu
    Agnieszka76 staram się, naprawdę się staram :) Panie ze statystyki chyba już słysząc moje nazwisko dostają czkawki :P męczę je tylko co drugi dzień z nadzieją że mają dla mnie dobre wieści :) Miłego dnia <3
  • 8 lat temu
    wyniki są, ale ja ich nie dostane bo musi je podpisać któryś z lekarzy, a ich już nie ma!! szlag by to trafił!!!
  • 8 lat temu
    Więc na pewno wszystko jest w porządku bo gdyby było inaczej to pewnie by Cię informowali wcześniej.
  • 8 lat temu
    evla u mnie dwa razy (po biopsji i po konizacji) dzwonili bo ja miałam wyniki złe, do Ciebie nie dzwonią więc się ciesz kobieto ! W poniedziałek pojedziesz odebrać ten swój dobry wynik i zaczniesz drugie dłuuuuugie życie <3 A przy okazji ;) chcę się pochwalić moimi dobrymi wynikami, po kolejnym kwartale odebrałam je dzisiaj. Przed sobą mam kolejną wizytę u gin.ale jestem już spokojna bo Kochane moje Panie...po radykalnej histerektomii też musimy się badać bo mamy świadomość, że badać się trzeba bo licho nie śpi. Pozdrawiam wszystkie :D
  • 8 lat temu
    Kaa, Fiolek kochane jesteście, niestety tak tu nie działa.... jakby to miała moja przychodnia to owszem by zadzwonili, ale ja robiłam to w szpitalu,/ a tam wysyłają listy polecone. Dlatego właśnie tak pilnuję statystykę, ostatnio zły wynik by wysłali poczta, ale udało mi się ich wyprzedzić zanim go Pani nadała. Dlatego tak czatuję na te wyniki bo nie chcę kolejnych 2dni dodatkowych czekać " jeśli coś by było źle". Temu taka jestem zła, bo w poniedziałek będę się musiała z tym wynikiem ścigać :/ Kaa bardzo bardzo mnie cieszy Twój dobry wynik <3 Pozdrawiam Was :)
  • 8 lat temu
    ps. żebyście były świadome tego że drogę moich wyników sprawdziłam dziś dzwoniąc w statystyce, na oddziale ginekologicznym i patomorfologicznym :D totalna próba kontroli :P
  • Ja czekam na wizytę kwalifikacyjną w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie...Cytologia III grupa, CIN II i III :(. Zalecana kolposkopia i biopsja. Wizyta w piątek, denerwuje się, mam nadzieje, że zabiegi odbędą się jak najszybciej...czyli znając nasze realia za m-c lub dłużej ehhh.
  • 8 lat temu
    karo_2016 jak już znajdziesz się w szpitalu to szanse na biopsję będziesz miała może i nawet w dniu przyjścia do szpitala, nie wszystkim na dzień dobry robią kolposkopię.Ja choć w dużym mieście i w dużym ośrodku sama się upomniałam o kolposkopię bo miałam planowo mieć wyłącznie biopsję.Oba badania miałam więc w jeden dzień ale do domku wypisali mnie dzień później.Nie denerwuj się bo Twoje nastawienie nie jest tu bez znaczenia.Naprawdę tak jest i choć to bardzo trudne i wydaje się nie do spełnienia to musisz się przynajmniej postarać.W szpitalu poznasz wiele kobiet które jadą na tym samym wózku i choć to marne pocieszenie to ja mile wspominam te chwile/głupie nie :D :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat