Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Agnieszko To ja chce nawet podwojna porcje i moze na wynos do domu :P "zaraz" nadal trwa... dlugi zarazzzz.... :/
  • 8 lat temu
    Wszystko sie opoznia. Lekarz czeka, za godz konczy, nadzieja slabnie...wogole sie odechciewa :(
  • 8 lat temu
    Jutro przelozone
  • 8 lat temu
    Jutro przelozone
  • 8 lat temu
    Kaa tez bylas zla? Bo ja jestem zla i podlamana:/
  • 8 lat temu
    evla pewnie, że byłam zła ja i reszta babek które mialy być po mnie bo kolejka się przedłużała; tak bywa niestety dlatego jak pisałaś,że już zaraz idziesz bo na Ciebie kolejka przyszła ale nie dali jeszcze głupiego jaśka to nie chciałam Cię martwić ale coś tak czułam.... trudno,tak bywa.Jutro będziesz pewnie jako pierwsza więc do domku zostaniesz wypisana pewnie we czwartek. Kochana skup się na celu a tym celem są dobre wyniki ok ?
  • 8 lat temu
    Tak, pierwsza. Ogolnie tego wszystkiego tak duzo na raz. Az chyba musze isc poplakac troche zeby wyrzucic emocje. ;( Powtarzam sobie mantre od godziny"wazna linia ciecia nie dzien" sama siebie pocieszam
  • 8 lat temu
    Kochana doskonale wiesz, że badanie i jego wynik to są teraz priorytety, jeden dzień opóźnienia nie zmieni nic, spróbuj się jednak teraz uspokoić bo Twój stan psychiczny jest istotny. A ponieważ nic nie zmienisz to odpocznij sobie,uspokój się,porozmawiaj z innymi babkami bo one pewnie też czekają na swoje zabiegi a znajdzie się wśród nich jakiś pewnie jakaś wesoła duszyczka. Naprawdę dasz radę, to tylko jeden dzień :)
  • 8 lat temu
    Kochana doskonale wiesz, że badanie i jego wynik to są teraz priorytety, jeden dzień opóźnienia nie zmieni nic, spróbuj się jednak teraz uspokoić bo Twój stan psychiczny jest istotny. A ponieważ nic nie zmienisz to odpocznij sobie,uspokój się,porozmawiaj z innymi babkami bo one pewnie też czekają na swoje zabiegi a znajdzie się wśród nich jakiś pewnie jakaś wesoła duszyczka. Naprawdę dasz radę, to tylko jeden dzień :)
  • 8 lat temu
    Ilka zapchalam dola herbatnikami :P Kaa dziewczyny sa, gadamy we trzy, kazda z inna historia, ale wszystkie sympatyczne;) <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat