Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Dziekuje dziewczyny za kciuki:) jestem w szpitalu, badania, wywiady, konsultacje...glowa boli, cisnienie fatalne, deszcz leje...i znow glodowka. Jutro okolo poludnia ma byc po wszystkim. Pozdrawiam Was, calusy <3
  • 8 lat temu
    Dokladnie tak. Wkoncu przestali mnie ciagac...hurra! :) Tylko mnie chyba zaatakuja welfronem juz dzis... :( jestem trzecia w kolejce do zabiegu...oby szczesliwa trojeczka:D i wyrobili sie przed poludniem i wypuscili w srode rano :P
  • 8 lat temu
    Dokladnie tak. Wkoncu przestali mnie ciagac...hurra! :) Tylko mnie chyba zaatakuja welfronem juz dzis... :( jestem trzecia w kolejce do zabiegu...oby szczesliwa trojeczka:D i wyrobili sie przed poludniem i wypuscili w srode rano :P
  • 8 lat temu
    To sie nazywa szczesliwa wrozba Agnieszko ;) dzieki:)
  • 8 lat temu
    Oj z tym relaksem to nie bedzie lekko na tym oddziale i to przed zabiegiem :P
  • 8 lat temu
    Agnieszko moj dyskomfort nie jest spowodowany az tak bardzo jutrzejszym zabiegiem, wiem o nim duzo, jestem poinformowana, chodzi o przygotowanie do niego, malo przyjemne. Ciesze sie wrecz ze juz jutro bedzie po. Im szybciej tym lepiej... dobrze ze mam przemila sasiadke w sali, wspieramy sie nawzajem. Wszystkim zycze takich "szpitalnych" sasiadow :)
  • 8 lat temu
    Narazie kroplowka:p i niestety bol... ale zmiana pielegniarek swietna :D
  • Evla bedzie dobrze, oby bez komplikacji, ja dzisiaj 5 dzien po i jest niezle :-) choc doskwiera zakaz dzwigania, zwlaszcza, ze taki 7 kg slodziak az sie prosi, zeby poprzytulac :-) Kciuki w garsciach zacisniete!
  • 8 lat temu
    Karola_80 U mnie 8 latka sie martwi i teskni, byly wieczorne lzy:( obym juz w srode byla w domu... spac sie nie da przez ten welfron. :/ Ps. Wyspijcie sie dziewczyny za mnie i dzieki za wszystkie kciuczki <3
  • 8 lat temu
    Po ciezkiej nocy, zwarta i gotowa :) czekam na lekarza i mysle ze do poludnia zalatwimy sprawe :P Milego dnia dziewczyny :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat