Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Ilka TY masz CIN2, nie martw się. I masz CIN2 już po konizacji.
  • Ilka napisałam wiadomość na priv.
  • Nie...rozmowa z Ilka..jest:) już wcześniej Ci napisałam.
  • Chcesz na Fb?:)
  • oki
  • Nie mam wiadomości od Ciebie:(
  • Jeśli masz ochotę możesz podać mi email, czy nr telefonu, cokolwiek, abym się odezwała.
  • Hej kobietki, Mam pewien problem. W maju miałam konizację i niby wszystko goiło się super i było ok. Po dwóch tygodniach od zabiegu zaczął mnie okropnie boleć brzuch, pojechałam do szpitala w którym miałam robioną konizację i lekarz który akurat miał dyżur stwierdził że wszystko w porządku choć nawet nie zrobił mi usg, dał tabletki na nerki (bo to może być to) i odesłał do domu. Po kilku dniach znów tam trafiłam bo okazało się że mam do ściągnięcia szwy i nadal bolał brzuch. Trafiłam na kogo innego i po badaniu okazało się że zbiera się krew i trzeba zrobić kolejny zabieg. Jak to ordynator stwierdził " za dobrze się zagoiło" dlatego nie ma ujścia. Miałam zrobioną rekanalizację kanału i na tydzień zostawiony cewnik żeby sytuacja się nie powtórzyła i nie zrosło znowu. Zabieg podobno się udał. W poniedziałek znowu zaczął boleć brzuch, w piątek znów trafiłam tam do szpitala i okazało się że znowu to samo.... Kanał się zrósł , zbiera się krew a ONI nie wiedzą co robić..... Powiedzcie mi czy któraś z Was po konizacji też tak miała czy tylko ja mam takie "szczęście"????
  • Karolajna30 witaj. Powiem Ci że pierwsze słyszę o takim problemie. Lekarz co prawda mówił mi Ale o zwężenie ujścia kanału Ale na szczęście mnie to jednak nie dotyczyło tzn żaden ból czy zbieranie się krwi. Szczerze to nie mam pojęcia jak to się leczy Ale skonsultowalabym to z innym lekarzem, nie pracujacym w tym szpitalu. Pozdrawiam i trzymaj się dzielnie i oczywiście napisz później co i jak żeby kolejny temat był poruszony na tym forum. <3 <3
  • Ilka znieczulenie miałam całkowite dożylne( do 30 minut), wyszłam na drugi dzień po zabiegu ale przez 7 dni miałam założony cewnik, miało to pomóc i kanał miał już nie zarastać, ale jak widać stało się inaczej.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat