Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Zgadzam się z Iłka bo jeśli pomimo wizyty lekarskiej nadal czujemy niedosyt informacji a przecież chodzi o nasze zdrowie to poszukajmy innego lekarza.To samo życie, przecież lekarz też człowiek i może nam nie odpowiadać. Ja dla przykładu cenię sobie konkretnych lelarzy, niech wali prosto z mostu ale celnie, nie potrzeba mi farmazonów typu "wszystko będzie dobrze". Mila77 jestem pewna, że znajdziesz w końcu takiego lekarza który będzie konkretny i profesjonalny w swoim fachu. Pozdrawiam wszystkie :D
  • 8 lat temu
    Ilka masz coś ode mnie na priv.
  • Witam Dziewczynki. Ilka zawsze możesz iść do innego lekarza sprawdzić i porobić dodatkowe badania. <3 moja kontrola już w czwartek, brrrrr grrrr już mi źle Kochane moje.
  • 8 lat temu
    Olenka88 nie bój się, najważniejsze to być po kontrolą żeby w miarę szybko działać. Ucałuj swoje brzdąca, pozdrawiam
  • 8 lat temu
    Dzieki dziewczyny za wsparcie i pomoc <3
  • Kobietki pomóżcie. Który szpital w Krakowie najlepszy na konizacje ewentualnie usunięcie wszystkiego????
  • Kaa dziękuję. Synek rozrabiak ucalowany. Właśnie powoli zasypia. Ach jak ja chciałabym żeby usunięcie zmian było tylko raz w życiu i nie miało możliwości powtórzenia się Hihi ale mam marzenia, chce być zdrowa bo planuje w końcu letni urlop z Mezulkiem i Synkiem.... <3 <3życzę miłego wieczorku <3pozdrawiam cieplutko moje drogie Panie.
  • Ilka a mi wlasnie moj gin mowil, ze jak na szyjce jest wszystko piekne wyciete to rzadko kiedy wraca. I tym mnie bardzo pocieszyl. I takiej mysli sie dziewczyny trzymajmy :) niema co wybiegac daleko w przyszlosc... Olenka wiem co przezywasz, tydzien temu tez bylam w strachu, usg piekne:) jeszcze komentarz od gina, ze mam piekna owulacje z prawego jajnika :D ale czekam na wyniki cytologii,ktora bedzie za tydzien. I juz szczerze mowia zaczynam sie nakrecac :) pozdrawiam Was cieplutko :* Olenka jak synus?? Zdrowko?? :*
  • Hej Basiu. <3 Synuś zdrowy Bogu dziękować. Gratuluję świetnych wyników. Mam nadzieję że cytologia to tylko formalność. Widzisz Basiu ja się martwię o te hpv, oby sobie poszło precz i żeby nigdy nie wróciło....onkolog mi powiedział że jak wirusy się nie uspia to prędzej czy później dostane jakiegoś gratisa. Ahhh trzeba się badać i badać.
  • Pozdrawiam cieplutko <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat