Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Halo!!! Dzien dobry !!!!puk puk !!!
  • A dzień dobry:-* ja na zakupkach bylam z narzeczonym hihi <3a tak poza tym dostałam pierwszej miesiączki po konizacji. Trochę intensywniejsza ale nic nie boli póki co na szczęście, bo mój dr mówił że może się coś zapychac i bolec. Na szczescie mnie to ominęło:-D
  • A jak tam Dziewczynki u Was?
  • Olenka wlansie tez sie balam jakis zrostow itp bo sie naczytalam, ale pierwsza miesiaczka byla bardzo intensywna. A Ja dzisiaj mam dzien lenia ;) przespalabym caly dzien, ale nieatety nie da sie... Sawa lobuziaro bo my tu sie martwimy :)
  • No właśnie Sawa- tak nieładnie. Prosimy o kontakt. Basiu i u mnie też się nie da przespać całego dnia. Cały czas Synus mamusie wola hahah <3 <3 <3ale jutro uciekam do kina. Trzeba się trochę zrelaksowac <3 <3
  • Witam kobitki :) milego i cieplego piateczku wam zycze :) robi sie super pogoda oby bylo coraz ladniej :) ooo jutro mija mi rok jak pierwszy raz poszlam z moja lepsza polowka na kolacje <3
  • 8 lat temu
    Babki wszystkie :D życzę Wam niezależnie od statusu pięknego weekendu z drugą połówką, najważniejsze abyśmy zapomniały choć na ten czas o tym wszystkim o czym tutaj piszemy <3 <3 <3 <3
  • Dzień dobry Kobietki. Jak samopoczucie? Jak pogoda? U nas w koncu słoneczko wyszło i aż się chce już witać wiosnę. Mam nadzieję że już tylko coraz cieplej bedzie <3 <3 <3 <3pozdrawiam cieplutko <3 <3 ;)
  • Mam pytanko- powiedzcie mi proszę jak wyglądała Wasza pierwsza miesiączka po konizacji. Moja była intensywna ale trwała tylko 2 dni a przeważnie normalna moja miesiączka trwa 6 dni.. Przed miesiączka byłam u gina i powiedział że Wszystko jest ok i jestem zszyta po koscielnemu haha czyli na Amen Nie wiem czy się stresować i lecieć do Niego znowu czy jak...
  • Dziękuję Agniesiu, pozdrawiam cieplutko i czekam z niecierpliwością na odp dziewczyn po konizacji <3 <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat