Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Ilka no właśnie wcześniej mnie pytałaś i napisałam Tobie na prywatnym co i jak. Ja, mój mąż i chłopcy jemy po kilka sztuk (5) suchych. I te wcześniejsze o których pisałam były bardzo gorzkie a te ostatnio kupione nie są aż tak gorzkie. A wiem z kolei, że są różne a przynajmniej 2,3 rodzaje tych pestek. Musi być informacja, że jest to gorzka morela. Dasz mężowi i powiesz żeby jadł bo jak nie to obiadu nie dostanie.
  • Hej hej!!! Dziewczynki dzwonilam po wynik. Już jest! Jak zapytałam pielęgniarki czy moge spac spokojnie to powiedziała że tak!!!! <3 <3 <3 <3 <3jutro jade po ten wynik hihihi <3
  • Ahhh Agniesiu aż 2 prania zrobiłam, zakupy i sprzątam. Tak mnie energia rozpiera hahaha w końcu zasne spokojnie. <3 <3 <3
  • Aaaa hahaha zapomniałam. Hihihi już mnie właśnie teściowa ochrzaniala. Leżę już z Synkiem <3 <3 <3
  • Olenka to sa wiesci na Dzien Dobry ;) wiem jak teraz szalejesz ;) bo ja przed Świetami odebralam wynik to moje mieszkanie chyba tak nigdy nie blyszalo czystoscia ;) Ilka kuruj sie kobito co bysmy mogly szybciutko tez takim wyniczkiem z Toba sie cieszyc :)
  • <3 <3 <3 <3 <3 <3yuuuupiiii <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Oleńka88 cudna wiadomość! Każda z nas zasłużyła na dobre i tylko dobre wieści.Bardzo się cieszę razem z Tobą. Ilka trzymam kciuki żeby przeziębienie w końcu ustąpiło.Czekam tylko na najlepsze wieści od Ciebie.
  • 8 lat temu
    Bardzo sie cieszę Olenka razem z Tobą Ja chcę tez dziś zadzwonić zapytac czy sa wyniki z wycinków brrrrr ale boję sie :/
  • 8 lat temu
    Sawa78 nie bój się, jeśli byłoby coś nie tak to placówka sama dzwoni i zaprasza pod odbiór wyninków.Różnie jest w różnych ośrodkach ale ten zwyczaj jest typowy.Nie martw się na zapas bo strach nam nie pomaga. Będzie dobrze i u Ciebie !!
  • Dziewczynki mam wyniki już w ręku. Hihi cin 2 wycięty z szerokim marginesem zdrowej tkanki hihi <3 <3 sawa78 dzwoń i dawaj znac!!! 3mam kciuki


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat