Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Agnieszka masz racje :) staram sie, i tak coraz rzadziej wpadam w dolek...powoli, powoli i bedzie dobrze :) ale jestem ogolnie bardzo wrazliwa osoba ... Czekam na wiosne, ona zawsze mnie laduje pozytywna energia :)
  • Nom dziewczynki a najbardziej boje się dlatego ze w ciąży miałam torbiel 1,5 cm średnicy w tym samym miejscu, później sie zmniejszyła a później to chyba zaniedbalam bo zmienialam lekarza i obudziłam się jak zaczęło bolec. A boli już 3 miesiące wiec czas najwyższy chyba to zbadać. Grudki wyczuwam ale takie płaskie jakby mięsiste ktorych ktorychnie można przesunąć palcem. Ehh zobaczymy co powie onkolog. Zapisałam się do Pani doktor która specjalizuje się w piersiach także jestem nastawiona pozytywnie na wizytę. 27.02 i nas prywatnie przyjeżdża dr ze Szczecina <3
  • Aaa i dziękuję że jak zwykle mogłam się wyzalic chociaż nie na temat. <3 <3 <3 <3
  • Agniesiu <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Coś Wam napiszę, żeby nieco wyluzować to z krzeseł pospadacie: 1) jak w czerwcu 2015r.robiłam tę pamiętną cytologię to przy okazji usg piersi,wynik usg świetny ale badanie trwało krótko,miałam nawet wrażenie,że lekarce się bardzo spieszy;więc kiedy odebrałam mój wynik cytologii i rozpoczęłam całe to moje leczenie aż po operację to przypomniało mi się to błyskawiczne usg.A więc kilka dni temu poszłam do lekarza i na moje wyraźne życzenie raz jeszcze miałam usg piersi bo....oczywiście też mnie zaczęła po operacji bobolewać pierś.Nie muszę chyba dodawać,że wszystko jest jak najbardziej ok :) 2) ta sytuacja jest wprost idiotyczna ale...jestem po radykalnej operacji ciut ponad 3miesiące a nadal jak wcześniej z początkiem miesiąca pobolewa mnie brzuch....jakbym miała dostać zaraz miesiączkę. I co powiecie ? :D :D Wczoraj rozmawiałam z kobietką z którą leżałyśmy po operacji (takiej samej) na tej samej sali i ona mnie wczoraj pyta z przerażeniem, czy mnie też tak boli miesiączkowo. Dlatego jeśli nie ma wyczuwalnego zgrubienia które długo trwa (karmiące mamy często takie mają i one dość szybko znikają/wiem z doświadczenia własnego) to znak, ze nasz mózg wymyśla i wyprzedza nasze czarne myśli. To tak jak z głodem, niby najedzone a mamy ochotę na to czy na tamto.
  • 8 lat temu
    Ilka czy Ty dostałaś moją wiadomość hhheeellllllloooooo
  • 8 lat temu
    Ilka czy Ty dostałaś moją wiadomość hhheeellllllloooooo
  • 8 lat temu
    Ilka a widzisz coś w tym jest ! No ja mam nadzieję,że nie tylko Ty Ilka poczytałaś o tym wynalazku ale i pozostałe babki mi uwierzyły. A ja akurat nie cierpię ściemy i jestem nieufna więc jeśli komuś/czemuś zaufam to coś w tym musi być.
  • 8 lat temu
    Ilka a widzisz coś w tym jest ! No ja mam nadzieję,że nie tylko Ty Ilka poczytałaś o tym wynalazku ale i pozostałe babki mi uwierzyły. A ja akurat nie cierpię ściemy i jestem nieufna więc jeśli komuś/czemuś zaufam to coś w tym musi być.
  • 8 lat temu
    Nie można ich jeść a "częstować się", ja biorę 5 pestek dziennie.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat