Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Cześć, tym razem z innej beczki.Znacie mnie już trochę i wiecie co i jak.Chciałam Was zapytać czy macie u siebie pestki moreli gorzkiej? Ja te pestki dostałam jakiś czas temu i dzień w dzień je jem razem z moją rodzinką, ja jem żebym już nie zachorowała a moja rodzinka żeby nigdy u nich nic podobnego się nie pojawiło.To tak tylko chciałam wtrącić :D
  • 8 lat temu
    Cześć, tym razem z innej beczki.Znacie mnie już trochę i wiecie co i jak.Chciałam Was zapytać czy macie u siebie pestki moreli gorzkiej? Ja te pestki dostałam jakiś czas temu i dzień w dzień je jem razem z moją rodzinką, ja jem żebym już nie zachorowała a moja rodzinka żeby nigdy u nich nic podobnego się nie pojawiło.To tak tylko chciałam wtrącić :D
  • 8 lat temu
    Ilka <3 ja te pestki tuż po mojej operacji dostałam od mojej bratowej,potem się wczytałam i polecam lekturę, B17 działa cuda i profilaktycznie i leczniczo.Ja z reguły nie wierzę w takie specyfiki ale jak wczytałam sie w opinię ludzi którzy to już zajadają od dawna to serce rośnie.No i te co dostałam mi się kończą wiec bedę chciała kupić nowe.Ponoć tylko w sklepach ze zdrową żywnością ale najważniejsze że tu chodzi wyłącznie o gorzkie pestki, inne nie bo nie są tak wartościowe.Nie są drogie bo sprawdzałam cenę więc jeśli mogą pomóc mnie czy Tobie Ilka choć na różnym etapie leczenia to trzeba korzystać. A jak Ilka kuruj się !!! Ja już czekam na Twój wynik.
  • 8 lat temu
    Ilka czy Ty naprawdę myślisz, że tego nie pamiętam :/ Wyprzedzam czas bo już bym chciała, żebyś była po tym wszystkim.
  • 8 lat temu
    Ilka ja mam pestki moreli gorzkiej (to ważne, żeby była gorzka) i ona właśnie ma te cenne wartości, przeczytaj sobie; ja jestem z natury niedowiarkiem wiec się tym trochę interesowałam, podpytałam tu i tam.
  • 8 lat temu
    Dziewczyny tak jak wszystko tak i te pestki z umiarem.Jedni piszą do 5 pestek w ogóle na dzień ale spotkałam się z dozowaniem 1 pestki na 5kg wagi.Tu zdania są podzielone, ja biorę codziennie nie więcej niż 5 żeby z kolei nie przesadzić. Przy zakupie koniecznie trzeba zwrócić uwagę, żeby to była wyłącznie gorzka pestka bo tylko ona ma takie a nie inne właściwości i żeby była z uprawy ekologicznej. Ale skoro więcej zdecydowanie jest ZA to i postanowiłam skorzystać.
  • A wiecie dziewczynki zapomniałam Wam powiedzieć ze zapisałam się na badanie usg piersi. Otóż od kilku miesiecy nieprzerwanie boli mnie lewa pierś i często lewa pacha. Mi to zawsze musi coś być. W poniedziałek znów mam neurologa. I jak tu się nie denerwować ;(
  • Olenko niestety bol pod pacha i mnie doskwiera, tyle ze nie jedna a na zmiane raz jedna raz druga. Agnieszko Ty wczesniej pisalas o tej gulce pod pacha ktora ja tez mam, Twoja gin jak dobrze pamietam powiedziala, ze to z wysilku. I niewiem moze to zbieg okolicznosci albo sobie tak poprostu tlumacze , ale jak sa dni kiedy mala musze troche podzwigac w foteliku samochodowym jak gdzies z nia jade , sila rzeczy musze ....to pod koniec dnia qlwlasnie boli mnie pod pacha ta gulka ?? Moj gin powiedzial ze usg zrobi jak przestane karmic.
  • Dziewczyny a moze my juz w jakas paranoje wpadamy ;) bo Ja to juz tak slucham swojego ciala ze moj Ty swiecie.... Tu mnie boli, tam mnie boli...
  • Agnieszka z jednej strony dobrze, ale psychika przez to odczuwa... Sa dni kiedy zapominam ze istnieja jakiekolwiek choroby na tym swiecie ,ale wystarczy reklama w tv fundacji o chorym dziecku na bialaczke i Ja juz odpadam, wylaczam sie, zamyslam... Zycie jest okrutne, na niczym mi nie zalezy jak na zdrowiu... Nie tylko na moim oczywiscie, tyle chcialabym zmienic na tym swiecie... Niby to tylko u mnie byl cin 2 , ale wiele u mnie w glowie zmienil, teraz patrze na ludzi jak beztrosko sobie zyja, planuja...walcza o pieniadz, wyscig szczurow a mnie?? A mnie to juz wszystko jedno...niewiem czy to zdrowe podejscie...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat