Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Paulina wiec mialas cin2 ?? Tak jak Ja?? Najwazniejsze ze linia ciecia czysta ;) prezwncik na swieta ;)
  • Paulinko gratuluje <3 dobrze ze juz po wszystkim :)ja za tydzien dopiero wycinki brrr
  • Koytko jak po kontroli? Pozdrawiam
  • Oj dzieluje dziewczyny za cieple slowa :) mam nadzieje ze to bedzie juz koniec ale badac sie trzeba dalej...Basiu tak cin2 hsil...nastepna kontrola za pol roku wiec narazie moge odetchnac...Olcia bedzie dobrze trzymam mocno kciuki :)
  • 8 lat temu
    Mija kontrol... Hmm... Nie poszła. Miesiączkę dostałam. I to jaką! takiej dużej jeszcze nie miałam. Badanie przełożone na za dwa tygodnie :/ I jeżeli wygojone to od razu płynną cytologie zrobi. Wiec znowu czekanie.
  • 8 lat temu
    Paulina... Gratuluję!
  • 8 lat temu
    Wszystkie Panie i dziewczyny borykające się z niechcianym gościem - życzę Wam zdrowia i szczęścia na te święta i na rok 2016. Kochane - obyśmy wszystkie wyszły zwycięsko z choroby bo przecież inne nasze marzenia będzie można z czasem spełniać. Pozdrawiam <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Dziękuję :)! Też Wam życzę całego ogromu zdrowia dla was i waszych bliskich. Ciepły buziak <3
  • Koytko dasz rade, damy rade razem. Po to tu jesteśmy. Życzę Wam wszystkim Babeczkom Zdrowych,spokojnych, szczęśliwych, pełnych miłości i ciepła Swiat Bożego Narodzenia <3 życzenia oczywiscie również dla Waszych rodzin. Pozdrawiam cieplutko <3
  • Kobietki kochane zycze Wam ZDROWYCH, wesolych,szczesliwych, spelnionych i spokojnych swiat...zycze Wam i Waszych rodzinkom wszystkiego co najlepsze :* :* sciskam mocno ;) P.S 1 godz. Ja stoje przy zelazku ;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat