Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hej dziewczyny troszke mnie nie bylo...malo czasu na wszystko.Olcia super ze jestescie juz w domu synus dzielny byl :* Wiecie martwi mnie bo od 5dni krwawie nie wiem czy to normalne kurcze...a jak wogole z seksem ja mam na wypisie napisane ze przez 2tyg nie mozna wspolzyc a jak jest naprawde?Buziaki dla was w tym przed swiatecznym haosie :)
  • Dzien doberek. Paulinko niestety Ci nie pomoge bo ja mam wszystko jeszcze przed soba ale Kobietki nasze kochane na pewno sie odezwa. Z tego co tu czytalam to z sexem jest roznie. Lepiej idz i niech Cie lekarz zbada czy wszystko ok. Dawaj znac na bierzaco. Pozdrawiam cieplutko <3
  • 8 lat temu
    Paulina, mi po konizacji zabronili przez miesiąc, no i byłam po miesiącu na kontroli i dalej nic. Rana jeszcze nie zagojona. Infekcja. I szwy nie odpadły... Po dwóch tygodniach mam być znowu. Czyli juz 22grudnia. Wychodzi na to ze koło półtora miesiąca bez sexu.. ;) Krwawilam tez różnie, w kratkę... Tylko ze po dwóch tygodniach doszły upławy okropne, bo dosłownie czułam od siebie jak śmierdzą.. Eh.. Juz jest dobrze, odpukać.. zobaczę co mi powie we wtorek.
  • 8 lat temu
    Kaa.. O mnie się nie martw... Mam mnóstwo miejsca na pierogi i inne takie.. :)
  • Paulina Ja mialam 25 listopada konizacje i mowili mi ze 6 tyg. Bez seksu. 30 grudnia mam wizyte wiec dowiem sie w jakim stanie jest moja biedna szyjka.Jak tam kobietki weekend?? Ja sie dzisiaj nastawilam na full wypas zakupy przedswiateczne wyjechalam na miasto i zrezygnowalam, wrocilam do domu oczywiscie z niczym. Ludzi masa, kolejki kilometrowe... To nie dla mnie...
  • Dzieki dziewczyny czyli czekam w takim razie na wiztyte u lekarza...czasem mnie brzuch pobolewa ale to wydaje mi sie ze od chodzenia zaduzo i swieta wiec i zakupy robie a zdazalo mi sie dzwigac oj ja glupia...Basia ja tez nie lubie takich kolejek w piatek bylam i ze goraco to tlum ludzi masakra...ech a kupilam dzis fajne wdzianko zeby pokazac sie mojemu dziadowi hmm chyba poczekam z tym do nowego roku :p
  • Paulina Ja tez liczylam na jakies fajne wdzianko :) ale za to w piatek kupilam sobie torebke ;) w koncu kupilam prezent dla mezulka i "kochanej" tesciowej ;) A jutro z ranca wyruszamy do Warszawy kuzynke odwiedzic i malutka dzidzie ;)
  • Jestem z mazur, wiec kawalek mamy...
  • Ooo super Basia ja akurat z wawy jestem :) Zycze milej niedzieli z prezentami juz sie uporalam dla dzieciaczkow :) jeszcze tylko dla mojego dziada ech ale on twierdzi ze nic nie chce uparciuch czyli zostaje moja intencja :)
  • 8 lat temu
    dziewczyny kochane w tym całym świątecznym zamieszaniu czy jesteście przed czy po operacji, czy przed badaniami albo zabiegami czy już po zabiegach i badaniach to pamiętajcie, żeby nie dźwigać !! Od dźwigania niech będą inni a wy dyrygujcie, a co ! Ja jedziemy na święta daleko daleko i bardzo się cieszymy, że ominie nas ten cały gwar choć rzecz jasna choinka już dumnie stoi. Basiap3001 u mnie z seksem powoli powoli ale szczęśliwie nie boję się a tego najbardziej się obawiałam;nawet nie potrzeba mi żadnych żeli itp. No i zaczynam ostrożenie truchcikiem biegać. Mam wrażenie, że wracam do życia pełną parą. Dzisiaj mija równo 2 miesiące od mojej operacji ! Ja dałam radę i Wy też dacie. Pozdrawiam Was cieplutko dziewczyny B)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat