Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Mala30 nie myślałaś o tym żeby pójść do innego lekarza, zasięgnąć opinii innych specjalistów co z tym wszystkim robić?
  • 9 lat temu
    Eveline dziś idę do lekarza jeśli mnie oleje to na pewno zmienie lekarza zrobiłam ca 125 czekam na wynik. Pozdrawiam
  • Trzymam kciuki Mala30 :) Będzie dobrze :) A ja czekam na wynik cytologii. Kolposkopia wyszła ok, po pół roku od konizacji.
  • 9 lat temu
    Dzięki i za Ciebie tez trzymam :D koko jambo i do przodu :D
  • 9 lat temu
    Dzięki i za Ciebie tez trzymam :D koko jambo i do przodu :D
  • Oooo to to... :-) I takie podejście mi się podoba :-) Za kilka dni wizytę mam u onkologa. Póki co nie dzwonią, że cytologia zła.
  • 9 lat temu
    Hej :D wynik cud miód 25.7 :D a teraz czekam pod gabinetem doktorka :D cytologia na pewno piękna B) trzymałam kciukasy :)
  • 9 lat temu
    Dzień dobry ;) Evelin wczoraj pobrał mi cytologie ale zdziwiło mnie jedno , że po niej mogę krwawic?! Tak mi doktorek powiedział i jestem bardzo zaskoczona. Endometrioza jeszcze się nie uaktywnila i nie jestem bogatsza o torbiele.
  • A mi jak w tamtym tygodniu lekarz robił cytologię t.j. pół roku po konizacji a 4 m-ce po kontrolnej abrazji i powiedział mi że bardzo ładnie się szyjka zagoiła i nawet po manewrowaniu patyczkiem żeby pobrać materiał ani plamki krwi, że to bardzo dobrze :-) Zresztą jak byłam 1,5 m-ca po konizacji to onkolog mówił, że pięknie zagojona szyjka.
  • 9 lat temu
    Hej Evelin ciesze się bardzo :D a ja wczoraj dostałam @ :( jak tak dalej pójdzie to znowu będę miała 2 razy w miesiacu :/ ja za niecałe 4 tygodnie odbieram wynik cytologii ale absolutnie nie nastawiam się na nic zlego :D ogarniam chatkę i latam za ścierka i synkiem :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat