Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Zuska dokładnie,czasem warto się wybebeszyć jak ja to mówię. Nie ma co trzymać w sobie bo to nie pomaga a wręcz przeciwnie jeszcze i siebie przez to zamartwianie się wpakujesz w jakieś choróbsko więc jak Ci zle to wal otwarcie ;)
  • Dziewczyny ratunkuuu ;( od tygodnia meczy mnie kaszel, sle co gorsza ma to wplyw na moje krzyze. Tydzien po operacji wybralam sie na spacer dlugi a po nim strasznie mnie bolaly krzyze i nie ustapilo do dzis a wrecz nasila sie przy kaszlu jak mnie zegnie w pol to strasznie boli. Czytaam wlasnie, ze pilnie do lekarza nalezy sie zglosic jak bole nasilaja sie rzy kaszlu oraz przebylo sie w ost. czasie zabieg ginekologiczny. Czy ktoras z Was miala bole krzyza???
  • A operacja byla 15.05
  • Migrenka mnie po dość długo bolał krzyż,ale ja myślałam,że to normalne i przy kaszlu też się nasilał ból dość mocno ciągnęło mnie w dół takie odczucie :(
  • Alizjana a bylas u lekarza? Jak Ci przeszlo? Ile trwalo? Jakies leki bralas? Nie wiem o co pytac :) Napisz wszystko. :)
  • Alizjana a bylas u lekarza? Jak Ci przeszlo? Ile trwalo? Jakies leki bralas? Nie wiem o co pytac :) Napisz wszystko. :)
  • Migrenka, nie nie byłam u lekarza tak jak pisałam wyżej myślałam,że tak ma być brałam tylko apap bo wtedy jeszcze karmiłam małego,trwało kilka dni i czasami się jeszcze powtarza. Ostatnio dzwoniłam do położnej i pytałam między innymi o ten ból mówiła,że taki może się zdarzać ;) Jeśli jednak bardzo Cię niepokoi ten stan to wybierz się do gina różnie bywa,ale mam nadzieje,że nic Ci nie dolega,pozdrawiam cieplutko z mokrego Leszna :)
  • 10 lat temu
    Ja dziś tylko na sekundę....bardzo wielkie dzięki kochane za zrozumienie, przez chwilę myślałam, że niepotrzebnie tak się tu rozkleiłam ale cholernie było mi to potrzebne, a widzę, że nikomu to nie wadzi, wręcz przeciwnie, stajecie w szyku żeby dodawać otuchy...niesamowite. Ściskam mocno,zuska
  • Halo dziewczęta gdzie się ? :(
  • 10 lat temu
    Alizjana378 -no jestem, jestem, tylko czasu braknie co by się tu częściej pokazać, a chciałoby się, choć na chwilę, łyk nadziei złapać, dostać od Was kopa energii i iść dalej...ale nie zawsze jest czas.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat