Rak jajnika

13 lat temu
Zachorowałam w lipcu tamtego roku.Był to szok,do konca nie wierzyłam,ze mnie to spotkało.Zaczęło sie nagle.Całe zycie zdrowa jak ryba.Póżno,jak zwykle przy I ttym raku pózno.I tutaj zaczyna się moje forum.....Dlaczego tyle krzyczy się o raku piersi,o raku szyjki macicy,a o raku jajnika nic.Mamy profilaktyczne badania cytologiczne,mamografię,a o badaniu CA 125 nikt nam nawet nic nie mówi.Przecież o raku jajnika mówi się(dzisiaj to wiem)"cichy zabójca".Dlaczego ma tak znikomą wyleczalnośc.......Jego wykrywalnośc jest w 3,4 stadium,wiadomo co to znaczy.....Nikt nam kobietom nie mówia by profilaktycznie badac sobie krew,bo to jest jedyna szansa aby uchwycic go szybciej.I wbrew pozorom choroba ta nie dotyczy kobiet tylko po40-tce.Umierały przy mnie dziewczyny,które miału niespełna 20-cia lat.Czy na prawdę w naszym kochanym kraju nie możemy zrobic nic,aby uświadomic przynajmniej kobietom co może im grozic?Ja przeszłam cięzką operacje,dzisiaj jestem zdrowa i wierzę,że tak zostanie.Wiem,że to moja siła mnie pcha do przodu.Tej siły życzę każdemu
26193 odpowiedzi:
  • Kochane wojowniczki 😗. Zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt w gronie rodziny Wam życzę 😗

  • Kochane! Życzę Wam Zdrowia, Sił do Walki, Miłości, Spełnienia Marzeń i Wielu Życzliwych Osób dookoła🙂

  • Zdrowia, zdrowia, zdrowia! Siły do walki i nadziei!

  • 6 lat temu

    Kazdej  z osobna i wszystkim razem życzę zdrowych, spokojnych Świąt.

  • 6 lat temu

    Szczęśliwych chwil w gronie bliskich :) W prezencie dużo zdrowia :) Wesołych świąt Kochane :)

  • Zdrowych I radosnych świąt,spedzonych w rodzinnym gronie życzę wszystkim

  • 6 lat temu

    witajcie dziewczyny. Mam pytanie, czy któraś z Was stosowała preparat na wzmocnienie włosów Hair Medic ? Dostałam szampon i tonik z tej firmy. Jest produkowany ze składników naturalnych (zioła ) w Korei. Ponoć ma  być rewelacyjny ale cena powala. Włosy rosną mi bardzo kiepsko co mnie martwi, może ten Hair Medic pomoże.

  • Rukolka na porost włosów to tylko Biotebal ! Mnie pomogło już jedno opakowanie .,

  • 6 lat temu

    Matgareta, zapiszę sobie nazwę. Teraz będę używała ten Hair Medic. Zobaczę jaka bedzie poprawa po kuracji. Starczy mi  na 6 tygodni. Sama bym tego nie kupiła- za drogi. Kiepsko rosną mi włosy a niby po chemii miały być silniejsze i szybko rosnąć. 

  • Rukola słyszałam wiele dobrych opinii o kosmetykach do włosów Biovax😊Jeżeli nie pomogły by te które obecnie masz.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat