asiek, Wygrał

od 2012-04-29

ilość postów: 44

Ostatnie odpowiedzi na forum

Nie mam już siły

9 lat temu
hejka! nie zaglądałm tu bardzo dawno a teraz jestem bo znowu mam problema i tylko tu mogę się wypisac co mi leży na duszy. wiec jak wiecie jestem po raku spraw babskich i co trochę się wkurzam bo dopada mnie sraczunia i tak jest tez tym razem trzyma mnie od tygodnia :/ i już jej mam dość jem loperamid jak cukierki i ze tak powiem brzydko hu.. mi pomaga. byłam u onkolog niebylo mojej a ta wiezma co ją zastępowała powieziała że na sraczke mnie nie będzie leczyła już sama nie wiem co dalej. pracuje i bardzo mi to utrudnia pracę tym bardziej że pracuje z ludżnmi chorymi i starszymi.wiem że dużo tez robia nerwy ale jak tu żyć bez nerwa jak zycie tak daje nam w dupe. mam dołd,newa, załamke ;(WYĆ MI SIE CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!

Rak szyjki macicy (leczenie bez operacji) a skutki ubocznymi leczenia

10 lat temu
dysplazja szyjki macicy jutro zabieg strach co dalej!

Rak szyjki macicy (leczenie bez operacji) a skutki ubocznymi leczenia

10 lat temu
jutro ide do szpitala jestem załamana co będzie dalej niewiadomo jaki typ wirusa mam ja wypier... 250 złotych i niewiedza jaki to typ. załamama jestem totalnie, nie mam siły na tą walke

szczepionka przeciw HPV

10 lat temu
dzięki za odpowiedź nie wiem co dalej będzie niby ginekolog mówi że to nie jest ten najgorszy typ on może ale nie musi wywołać raka szyjki ale wiadomo jak to jest cytologia wyszła lepiej niż pierwsza leczenie wdrożył ale i tak jestem zalamana tym co dalej będzie. wiem że są leki ,lekarze ale jednak się boje to już taka bomba zopużniionym zapłonem a do tego mam kłopoty z wchłanianiem się żelaza ciągle mam niskie 2,3 i tak wkoło.

szczepionka przeciw HPV

10 lat temu
a co jeśli już się ma ten wirus? błagam odpiszcie mi bo już drugi raz zadaje pytanie i nic

Rak szyjki macicy (leczenie bez operacji) a skutki ubocznymi leczenia

10 lat temu
dziewczyny wynik hpv dodatni numery od31 do 68 jestem przerazona co dalej! pomocy!!!

nowotwór szyjki macicy.

10 lat temu
dzięki za dobre słowo. siostra dziś odebrała wynik dysplazja szyjki macicy 2stopień za miesiąc ma isć na zabieg wymrażania,wiesz coś na ten temat? ja sama jestem po raku trzonu macicy i żyje ale jednak trochę się boję o nią ma dopiero26lati mam ją jedną.

nowotwór szyjki macicy.

10 lat temu
DZIEKUJE CI ZA ODPOWIEDŻ JUŻMYŚLAAM ,ŻE NIKT MI NIC NIE ODPISZE.NARAZIE CZEKA NA WYNIKI POCIESZENIE JEST TO ŻE NIE DZWONILI WIĘC MOŻE AKURAT NIC ZŁEGO...........

Jestem z tym sama

10 lat temu
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014 DLA WAS WSZYSTKICH! SIŁY I UŚMIECHU NA CO DZIEŃ.

nowotwór szyjki macicy.

10 lat temu
dziewczyny pomocy ja mam siostrę w wieku 27 lat i właśnie się dowiedziałam że cytologia wyszła jej żle tzn 3go stopnia w piątek bm ma iśc do szpitala na pobranie wycinka z szyjki macicy leczy się na wrzodziejące zapalenie jelita grubego powiedzcie mi czy to może być coś złego? sama jestem po nowotworze trzonu macicy już 6lat i dlatego tak się boję onią proszę napiszcie czy któraś miała taki przpadek i ico dalej?