Jery, Wygrał

od 2014-06-03

ilość postów: 58

Ostatnie odpowiedzi na forum

Dopadł i mnie... :-(

6 lat temu

Super blog Natalia. ;)

Czekam na dalsze wpisy

Ziarnica a płodność

7 lat temu
Hej. Myślę że czekanie miesiąc w IV stopniu to trochę zbyt długo. Co na to Twój lekarz- hematolog/onkolog? Im szybciej będzie leczenie tym lepiej. Nie zawsze po chemii jest trwała bezpłodność choć taka się niestety zdarza, są osoby, które po leczeniu onkologicznym mają zdrowe,piękne dzieci. Pamiętaj to musi być Twoja decyzja. Trzymaj się, napisz co i jak.

Potrzebuję pocieszenia

7 lat temu
No i pięknie. Gratulacje!!

Szpiczak ?

7 lat temu
Jakie masz pytania? Może warto by było skonsultować się z innym lekarzem. Teraz np onkologiem czy neurologiem.

operacja

7 lat temu
Hej, jak poszło? Jak się czujesz?

Rak dwunastnicy u 19 latka.

7 lat temu
Cześć! Jak tam? Masz już wyniki badań? ps Odpisałem na pw- w końcu.

Ignorancja Lekarzy , moja historia.

7 lat temu
Cześć! Nie nakręcaj się negatywnie przecież nie musi to być nic złego-ale oczywiście nie odpuszczaj. Jak wygląda teraz Twoja sytuacja z jądrami? Jest jakaś poprawa? Czy oprócz USG miałeś na nie wykonywane jakieś badania?

Rak dwunastnicy u 19 latka.

8 lat temu
Cześć Mateusz. Posłuchaj Sierotki wyjdź z domu spotkaj się z kimś na pewno zostali Ci prawdziwi koledzy- tymi idiotami się nie przejmuj to oni mają problem nie Ty. Jeśli chodzi o płodność po chemii różnie to bywa niektórzy po leczeniu normalnie mają zdrowe dzieci. Ale dopiero po 2 latach po zakończeniu leczenia można zacząć starać się o dziecko. Jak chcesz napisz coś o sobie jak się czujesz, gdzie się leczysz, do jakiej szkoły chodzisz itp,itd..? No i oczywiście jak masz jakieś pytania to dawaj je tu na pewno wspólnie jakoś na nie odpowiemy. . Pozdrawiam .

alfa fetoproteina u dzieci

8 lat temu
A co mówią lekarze?? Afp może być podwyższone też związku z nowotworem germinalnym – u chłopców najczęściej zlokalizowanym w jądrach - ale nie zawsze! Myślę, ze warto by było zrobić te 2 pozostałe markery może coś wniosą do sprawy jeśli możesz zróbcie je, albo poproś o to lekarza. Powodzenia!

alfa fetoproteina u dzieci

8 lat temu
Witaj. Czy syn miał badane jądra? Czy były brane jakieś inne markery: b-HCG, LDH?? Pozdrawiam Serdecznie!