Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Patka, dobrego samopoczucia życzę:))
  • nadal czekam niedlugo pojawi sie @ i mammografia,myśli rózne mną targają...jakies wskazówki co do mammografi?przydadzą się ,wiem że ponoć mam sie nie balsamować.wogóle naczytałam sie że badanie boli
  • Witaj Małgorzato 33 jeśli chodzi o mmamografię to nie wolno się w dniu badania pryskać żadnymi perfumami,nie wolno też używać talku i pespirantów,bo badanie wtydy wyjdzie niewiarygodne.Najlepiej umyć się szarym mydłem.Ci do bólu to trochę boli ale da się wytrzymać.Trzymam za ciebie kciuki,będzie dobrze ;).Daj znać po badaniu. <3
  • Witaj Małgorzato 33 jeśli chodzi o mmamografię to nie wolno się w dniu badania pryskać żadnymi perfumami,nie wolno też używać talku i pespirantów,bo badanie wtydy wyjdzie niewiarygodne.Najlepiej umyć się szarym mydłem.Ci do bólu to trochę boli ale da się wytrzymać.Trzymam za ciebie kciuki,będzie dobrze B ;)
  • Monika 74 dziękuję za informacje nawet nie pomyslałabym że zwykłym mydłem nie mogę się umyć ani nawet dezodorantu użyć.
  • tam, gdzie ja robię mammografię nie ma żadnych ograniczeń myję sie czym chce, perfumuje, uzywam dezodorantu no badanie jest bolesne, ale to dosłownie sekundy
  • Witam dzwonilam po wynik wymazu z piersi i powiedziano mi ze komorek nowotworowych nie stwierdzono wiec czy ten wynik daje pewnosc ze nic zlego sie nie dzieje?czy taki wynik daje 100% ze nie ma nowotworu?
  • absolutnie nie! zrobiłąś juz inne badania? moja znajoma miala wyciek z piersi, lekarze zwlekali z rok z badaniami, niestety, okazało się, że ma raka musisz drążyć temat, iść do ONKOLOGA
  • rybenka1 nie to bylo moje w sumie pierwsze badanie w tym kierunku chodzi o ten wyciek jutro jadę na ta mammografie.Wgłębienie jest wyraźniejsze.A może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega spłaszczenie brodawki sutkowej?
  • Patka, brawo, ale się cieszę, buziaki!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat