Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Witaj Andzia!Wiem co teraz czujesz!ja gdy się dowiedziałam o raku piersi lewej byłam mama cudownego synka miał wtedy 2 latka.To dzięki Niemu żyję bo z tym cholerstwem trzeba ostro walczyć i nigdy się nie poddawać!Wszystko co robiłam i robię jest dla niego!On daje mi siłę.Ja myślałam że świat się dla mnie skończył bo moja mama zmarła na raka piersi majac 42 lata.Ja jestem 3,5 roku po operacji. Jest oki skończyłam studia i pracuję i patrzę jak moje syno rośnie!Trzymaj się, czas na walkę a nie na strach to nic nie da!Wiem co piszę!!!!
  • w tej chorobie najważniejsza jest wczesna diagnoza andziu, widocznie tak miało być, anioły są z Tobą, czeka Cię niełattwa droga, zwłąszcza psychicznie ale wytrwasz i jak ja, jolanta, Goya, bedziesz kiedyś pcieszać smutną zrozpaczoną osobę Goya, uśmiechnęłam się na Twój widok dobrze, że wpadłąs wiesz, ajkie to wazne, żaświadczać, że mozna pokonać tę chorobe:PP
  • Andziu , my nie takie obce , bo laczy nas jedna niedola, ale to prawda , ze mozna pokonac , zarowno strach , jak i te chorubsko . I tak jak napisala rybenka , niedlugo ty tez bedziesz pocieszac inne osoby , nawet sie nie obejrzysz kiedy, wspomnisz moje slowo , zobaczysz:)
  • 8 lat temu
    Rybenka1 dzieki!!!My musimy być silne!!Pamiętajcie w zyciu nie jest nic zaplanowane to my mamy wpływ na to co się dzieje!!!!My musimy być silne i walczyć o siebie! Bo inni nas potrzebuja!Jestem z Wami Kochane!!!!
  • pozdrawiam serdecznie wszystkie , ślę dobre moce, n\jak pisze Jola, nie jesteśmy sobie obce!!
  • ale dobrze, że już bez pompy!! teraz nabieraj sił do chemii, dobrze, że taka łatwa do zniesienia:)
  • i to lepsze urosną!
  • ja nie miałam tego baranka, ale wosy tak gęste, że mój mąż mówił, żże mam sierść na głowie :D :D :D
  • fajne jest to uczucie odrastania:)))
  • Ja tez pamietam , ze czekalam bardzo na odrosniecie wloskow , teraz mam juz prawie do pasa B)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat