Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Cześć dziewczynki:)) Dzoana92 - ja po ostatniej mammografii (też jestem po radykalnej mastektomii prawej piersi) w dniu 10 lipca tez dowiedziałam się, że4 mam w tej zdrowej piersi mikrozwapnienia. Lekarz twierdzi, że to są skutki uboczne naświetlań, których miałam 20 sztuk. W moim przypadku lekarz dał mi skierowanie na biopsje mammotomiczną wraz z usunięciem tych mikro - mam termin na 4 sierpnia. Ewuniu - czekamy na wiadomości!!!!!!!!! Moja kochana Andziu - kuruj się skutecznie, bo przecież przed nami tyle pieknych chwil prawda??:)))
  • Kochane moje koleżanki , wczoraj miałam wizytę u onkologa i mam skierowanie na cztery cykle chemioterapii i na naświetlanie do Gliwic przez okres 5 tygodni od poniedziałku do piątku a sobotę i niedzielę wolne niepłatne.Moje drogie jak macie jakieś porady w tym temacie to bardzo proszę udostępnijcie mi. Ja w temacie naświetlania nie wiem nic , ale sądzę że na pewno któraś z Was przechodziła i przekaże mi jakieś praktyczne wskazówki.Przyznam się szczerze jakoś się boję i byłabym wdzięczna za każe słowo.Serdecznie Was pozdrawiam i mocno ściskam.Czekam z niecierliwością na wiadomości od Was moje drogie.Buziaczki Ewa.
  • Witajcie dziewczyny.Chwile się nie odzywałam, ale ta czerwona czarownica mną trochę poniewiera, po każdym tankowaniu tydzień wydziera mi z zyciorysu.Czasami mysle ze nie dam rady,ale już 2 x przezyłam to może następne tez dam rade. Pani Ewo głowa do góry,jakoś to będzie, po prostu musi być, podobno po naświetlaniach jest z samopoczuciem podobnie jak po chemii, tyle się dowiedziałam od moich towarzyszek niedoli w ubiegły czwartek jak brałam drugą chemie. I do Was wszystkich drogie koleżanki Andziu, Rybenko, Olusiu i pozostałe niewymienione trzymajcie się mocno.Zycze dużo zdrowia.Ja 30 lipca będę tankowac czerwoną po raz trzeci.Brr nienawidzę tego ale musze.
  • Moja droga Andziu i wszystkie moje amazonki , otóż 28 lipca zostałam skierowanoa na 4 cykle chemii a potem będę jeździć przez 5 tygodni od poniedziałku do piątku do Gliwic do Instytutu Onkologicznego na naświetlania. Sobota i niedziela wolna.Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze ,ale nie znam tematu naświetlania więc przyznam szczerze że trochę mam obawy.Andziu serdecznie pozdrawiam i życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i miłej soboty i niedzieli.Przesyłam buziaczki moje drogie i trzymajcie za mnie kciuki.Dziękuję.Ewa.
  • 9 lat temu
    Spokojnie -radioterapia jest do wytrzymania:)
  • BBB bardzo dziękuję za wsparcie i życzę zdróweczka mój Ty słodziaczku.Ja 28 lipca idę na 4 cykle chemii a potem pięć tygodni na naświetlania.Soboty i niedziele wolne cha,cha,cha. Na pewno napiszę jak wszystko będzie po.Serdecznie pozdrawiam i ściskam.Ewa.
  • Mnie jeszcze Andziu radio nie wywołało , na razie upomina się o mnie ta małpa czerwona z którą niepatrznie się umówiłam na wtorek tj. 28 lipca na godzinę 8 dobrze co nie.Co się odwlecze to nie uciecze prawda Andziu.Ja wiem że jak Ty mówisz , że będzie dobrze to tak musi być.Moja córka Iza już mi dzisiaj wybierała twarzowe chusteczki na głowę ubawiłam się z nią bardzo dobrze.Serdecznie Andziu pozdrawia i dużo zdrówka życzę.Napewno się odezwę jak czerwone ludziki zrobią zemną porządek.Ewa.Mocno Cię ściskam wszystkie moje kochane Amazonki.
  • Kochana Olusiu tak to ładnie napisałaś ten swój liścik tak jakoś kojąco na mnie zadziałał a tym bardzie 28 lipca idę na cztery cykle czerwonej chemii i każde ciepłe słóweczko wędróje do mego serducha i łagodnie mnie głaszcze mówiąc nie bój się będzie dobrze Twoje koleżanki najlepsze których masz życzą ci tego z całego serca a ja bardzo dziękuję Wam moje słodziaczki.Pozdrawiam was i ściskam.Ewa.
  • Droga Ewo, Ty 28 lipca, a ja 30 lipca będę tankowac te czerwoną małpę po raz trzeci. .Mam taką nadzieje bo leukocyty mi po drugiej spadły na 2,1 ale jeszcze tydzień może się dzwigne. Pozdrawiam serdecznie wszystkie panie które tutaj goszczą i wspierają.
  • Witajcie wszystkie Dziewczyny! Zaglądam i jestem z Wami. Ja już mam wszystko z głowy. 6 czerwonych, zgilotynowana pierś z węzłami i 25 lampek - zakończone 4 tygodnie temu. A dziś pierwszy raz basen i intensywne pływanie. Danusiu, Ewo - zaciśnijcie zęby i do przodu. Wychodzi się z tego! Danusiu jak tak drastycznie spadają Ci leukocyty, a nie dostajesz zastrzyku na podwyższenie tego parametru dzień po chemii to upomnij się u lekarza. Czochra jak diabli, ale trzyma leukocyty. Trzymam kciuki! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat