Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Cześć dziewczynki:)) Ta nasza walka z paskudą ma tez i swoje dobre strony - przekonałam się o tym będąc nad morzem - jak się teraz wszystko widzi i ceni:))) ummmm:))) Jakie pyszne to życie jest. Dlatego Iwonko nawet nie próbuj się łamać, tylko marsz na ostatnią "małpę' (tak nazywamy u nas czerwoną chemię) - jestem dzielną kobitką i nawet taka zmora tego nie zmieni. pomyśl, później już będzie tylko łatwiej. Moja nowa biała chemia? - ma się dobrze, jest zupełnie inna; minusy - dłuższy wlew ok.3 godz.; plusy - zero nudności, dzień chemii śpiący niesamowicie, ale na drugi już normalne funkcjonowanie. Nie ma porównania. Sierotka na wątku: odpoczniesz ty...odpocznę i ja - próbuje organizować spotkanie dla forumowiczów, może jednak przy udziale administratora zdołamy się poznać - co o tym myślicie dziewczynki?????? Pozdrawiam cieplutko i ślę moc całusków - Olusia:)))
  • 10 lat temu
    Cześć dziewczynki :)cichutko tu u nas;jestem po czwartej "małpie" jak pisze Olusia,jakoś się trzymam,jeszcze dwie i dalej reszta;o spotkaniu w realu też pisałam,jestem jak najbardziej za;coś nie odzywa się Krysia,myślę o niej,może coś wiecie?Iwonko,jak się trzymasz?trzymam kciuki,musi być dobrze;Pozdrawiam cieplutko wszystkie,moc buziaczków ;)
  • Hej, hej!!!! Dzisiaj jest "święto w parafii" - kończę, a właściwie już skończyłam 50 lat (urodziłam się o 8,30 rano) i mam zamiar trochę z Wami kochane dziewczynki poświętować:))) Życzę sobie abyśmy za rok świętowały w komplecie moje 51 urodziny - co Wy na to??:))))) Buzioooole - Olusia:))
  • 10 lat temu
    No to Olusia Wszystkiego Najlepszego!!! Spełnienia marzeń. No i drugiej 50-tki. Pozdrawiam Serdecznie.
  • 10 lat temu
    Olusia ale jesteś młodzieżówka :D na spotkanku szampanika stawiasz ;)
  • 10 lat temu
    Olusia ale jesteś młodzieżówka :D na spotkanku szampanika stawiasz ;)
  • 10 lat temu
    Olusia!wszystkiego najzdrowszego I zapewniam, że będziemy za rok świętować twoje kolejne urodziny Usciski mocne i bardzo serdeczne:))
  • 10 lat temu
    Hej :) Po pierwsze Olusiu wszystkiego najlepszego! Zdrówka przede wszystkim! Świetna okrągła rocznica :), życzę Ci jeszcze wielu takich okrągłych :)! Chętnie bym się z Wami zobaczyła, ale jeszcze czeka mnie dalsze leczenie. 1.września ostatnia "małpa", a później radioterapia. Zatem tymczasowo jestem uziemiona :-(. Już drżę przed tą chemią... ale muszę się zebrać i stawić jej czoła, a łatwo nie jest, tym bardziej, że już podczas podania zaczyna się zwracanie, mimo podobno świetnych leków :(. Ale mówię sobie, że to już ostatni raz (oby), dam radę! Pozdrowionka serdeczne! P.S. Olusia z okazji 50-tki i nowego życia musisz zaszaleć! Pięknego popołudnia, wieczoru i nocy :). Uściski
  • Jery - dziekuję Ci za życzenia i pozdrawiam cieplutko:))) Sierotka - szampanik jest pewny:))) Niech no tylko się spotkamy!!!!! Rybenka1 - trzymam Cię kochana za słowo - za rok świetujemy!!! Iwonko - trzymam za Ciebie kciuki mocniuchno - dasz radę; ja 1 wrzesnia też mam chemię, ale moja to pikuś - o przepraszam , pan pikuś:))) hi, hi Nie daj się - potem będzie już tylko lepiej. No przecież pyszna kawka na nas czeka prawda????:))) Wszystkiego najzdrowszego:)))) Dobranoc:))
  • 10 lat temu
    Olusia a drugiego szampanika ja stawiam za coś ;) :Dja mam nadzieje na spotkanko nawet jeśli to będzie tylko parę osób ;)na poczatek ,spotkanie tak optymistycznie patrzacej w przyszłość osóbki to prawdziwa przyjemność .Ja już od 14 wrzesnia jestem do dyspozycji,tzn na spotkanko,kto chetny dołaczy do nas ;) <3MIłego wieczorka


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat