Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Olusia jak Ciebie czytam to serducho aż rosnie ,ale poruszenie :D Namieszałam Wam trochę w planach ;)Ups <3
  • Nie namieszałaś Sierotko - ja po prostu byłam na Słowacji trzy dni w górach (Chopok) i wróciłam wczoraj wieczorem. Jak widać zamiast rozpakowywać "klamoty", wpadłam na forum, bardzo ciekawa, co nowego w sprawie wyjazdu:)) Juz sie nie moge doczekać:))) Czy mam Ci przesłać jakies szczegółowe dane na meila?
  • Pozdrawiam wszystkie Panie :) Jestem koleżanką Olusia918 z którą jadę do Ciechocinka jako osoba wspierająca. Jestem w trakcie chemii i też walczę z rakiem piersi
  • Pozdrawiam wszystkie Panie :) Jestem koleżanką Olusia918 z którą jadę do Ciechocinka jako osoba wspierająca. Jestem w trakcie chemii i też walczę z rakiem piersi
  • 10 lat temu
    Witaj Lucynko :D dopisałam Ciebie i bardzo sie cieszę,że bedziesz z nami.Pakuj się ;) :D
  • 10 lat temu
    Drukuję listę czy kogos nie ominęłam? 1).Lilcia i sześć osób 2).Andzia i osoba wspierająca 3) Ja i osoba wspierająca 4)Olusi a i Lucynka 5)Joanna 6) Lenka Razem------ 15 osób. Czy kogoś ominęłam? Niech tylko ta osoba sie tutaj wpisze . :D
  • Pakuje się i nie mogę doczekać się naszego spotkania.Z Olusią nie mamy czasu myslec o tym co jest i co bedzie idziemy naprzod a na szampana tez się łapię.Pozdrawiam
  • Rybenko - a gdzie Ty mieszkasz??? Może to nam będzie po drodze? Ja jadę swoim samochodem z Lucynką - mamy jeszcze 3 miejsca wolne. Dziś zamykają dziewczyny listę - może jednaK?????????????????
  • 10 lat temu
    oj, ze dwie granice musiałabys przekroczyć :/
  • Szkoda - a miałam taką nadzieję, że Cie Rybenko poznam. Zatem czekamy sposobniejszej chwilki prawda?:)))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat