Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • andzia , jestes bardzo pogodna osoba i tak trzymaj , milo sie ciebie czyta :) Zainteresowaly mnie te bole kolana , bo ja tez je mam , pojawiaja sie i znikaja , ale utrzymuja sie jednak , a ja po chemi jestem juz prawie dwa lata.
  • 10 lat temu
    Dziewczynki moje kochane! Wpadam na chwilkę, bo byłam odcięta od Internetu przez kilka dni. A jutro kolejna chemia :(. Trzymajcie kciuki! Krysiu! Odezwę się jak trochę wydobrzeję. Świetny pomysł z dietetykiem! Uściski i pozdrowionka dla Was wszystkich wspaniałe dziewczyny!
  • Będę trzymała na pewno - ja jutro jadę na badanie krwi, a pojutrze, czyli w srodę będę miała 4 chemię. Podobno ostatnią - uwierzę jak usłyszę:)) Wszystkiego najzdrowszego dziewczynki:))
  • Dzień dobry, Stowarzyszenie Pomocy Chorym „Wygraj Zdrowie” Zaprasza na bezpłatne zajęcia grupowe i indywidualne w ramach projektu „Per aspera ad astra – kompleksowy program wsparcia chorych onkologicznie po 60 roku życia" Przygotowaliśmy dla Ciebie: zajęcia grupowe i indywidualne z psychologiem, psychoonkologiem i Terapeutą Metody Simontona porady socjalno-prawne zajęcia i wykłady z rehabilitacji warsztaty z psychodietetyki kurs Nordic Walking Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Zapisz się na bezpłatne zajęcia - Wejdź na stronę www lub zadzwoń. Naprawdę warto ! tel: 534 852 023 www.wygrajzdrowie.com
  • Cześć dziewczyny:))) Jestem czwarty dzień po 4 ostatniej!!! chemii - teraz mam mieć 12 tygodniówek jakichś białych nie dokuczających lekkich chemii. Dochodzę do siebie powoli, a jutro wieczorkiem..........wyjeżdżam na tydzień nad morze. Wiem, wiem....muszę uważać; nie lubię sie opalać, domek mamy w lesie, będę odpoczywać, spacerować - może trochę jeździć na rowerku...i oczywiście będę podziwiac piekne zachody słońca. Jak ja kocham życie:)) A co u Was dziewczynki? nic nie piszecie - mam nadzieję, że to wynika po prostu z braku czasu co??????????????????
  • Dzień dobry, Stowarzyszenie Pomocy Chorym „Wygraj Zdrowie” Zaprasza na bezpłatne zajęcia grupowe i indywidualne w ramach projektu „Per aspera ad astra – kompleksowy program wsparcia chorych onkologicznie po 60 roku życia" Przygotowaliśmy dla Ciebie: zajęcia grupowe i indywidualne z psychologiem, psychoonkologiem i Terapeutą Metody Simontona porady socjalno-prawne zajęcia i wykłady z rehabilitacji warsztaty z psychodietetyki kurs Nordic Walking Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Zapisz się na bezpłatne zajęcia - Wejdź na stronę www lub zadzwoń. Naprawdę warto ! tel: 534 852 023 www.wygrajzdrowie.com
  • 10 lat temu
    Oczywiście z braku czasu Spędzam cudowne wakacje, cieszę się piękną pogodą choć mogłoby być troszkę mniej gorąco
  • 10 lat temu
    Witam wszystkie panie :) Jestem już po operacji i już czuję się dobrze , tak bardzo sie bałam operacji, a tu miłe zaskoczenie , bo jestem juz na chodzie. Operację miałam robioną metodą elektrostapler. Nie mam jeszcze uderzeń gorąca , może nie bede miała zobaczymy. Teraz muszę dużo sie ruszac , wiec spacerki narazie ,a pozniej pomysle o bieganiu. Zycze Wam kochane dużo pieknych i zdrowych dni - życie jest piekne i nie damy sie <3 <3 <3
  • Hej, hej:)) Własnie wróciłam z cudownego pobytu nad morzem - byłam w Jastarni z mężem i z paczką zwariowanych przyjaciół. To była prawdziwa odskocznia. A teraz czekam na rozpoczęcie nowego cyklu chemii: 12 sztuk - każda co tydzień; podobno lekkie i bez dokuczania - pożyjemy, zobaczymy. Dostałam już decyzje o przyznaniu mi świadczenia rehabilitacyjnego na 12 miesięcy, jak tez przyznano mi znaczny stopień niepełnosprawności. ...i ciekawostka: chyba zaczynają mi kiełkowa włoseczki:)) Wszystkiego najzdrowszego Maszko...i dla Was wszystkich:)) Pozdrówka - Olusia:))
  • 10 lat temu
    Maszka, bardzo się cieszę :)) olusia, te kielkujace włosy to coś cudownego! Andzia, u mnie wszystko ok, mam cudowne wakacje i udaje mi się prawie nie myśleć o raku:))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat