Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    iwonka, pomysl, każda chemia zblizą cię do konca leczenia to taka sama, czy inny rodzaj teraz? Ja miałam 3 plus 3 i ta druga seria była o wiele łatwiejsza do zniesienia maszka, to skandal że taki masz słaby kontakt z lekarzem przeciez możesz isc na fundusz czasem wtedy wbrew pozorom mozesz trafic na kogos duzo bardziej kompetentnego
  • 10 lat temu
    cześć Dziewczyny, szczególnie zaś Iwonka i Rybenka. Dawno mnie nie było chociaż wiele się działo. Jestem po trzeciej chemii, dwie ostatnie z tygodniowymi opóźnieniami. "Buntuje się" szpik i granulocyty nie dają rady. Słowem wyniki słabe. Dostałam sterydy i jest lepiej. Łykam ENCORTON. Nie wiem czy to zasługa leków ale po trzeciej chemii czuję się koncertowo. Żartując, zastanawiałam się, czy przypadkiem nie dostałam placebo zamiast AC. Łykam też, nawet awansem, TORECAN. Powiem więcej, za trzecią chemią to wręcz tęskniłam, ha, ha, ha. Iwonko, podjęłam działania w kierunku powołania w ZCO poradni medycznej dietetyka onkologiczna. Napisałam pismo do pani Dyrektor i zebrałam trochę podpisów wśród osób oczekujących na wlew. Gdybyś chciała pogadać, zadzwoń: 667944083. Pozdrawiam serdecznie wszystkie FORUMOWICZKI-PRZYJACIÓŁKI w leczeniu i zdrowieniu
  • 10 lat temu
    na fundusz nie chcial mi ginekolog USG zrobic i cytologii bo powiedzial ze cytologie robilam 2 lata temu a oni moga robic co 3 lata i to nie szkodzi ze mialam raka - TO JAKAS KPINA MUSIALM CUTOLOGIE ZROBIC PRYWATNIE i na dodatek czekam juz ponad miesiac na wynik i wyniku nie ma , rece opadaja . A jak mialam chemie to zapytalam czy zrobia mi markery , to mi dr odpowiedziala ze jesli bede miala przerzut to do kosci i nie robia markerow przy raku piersi , to bylo w Zielonej Gorze w szpitalu
  • 10 lat temu
    a ostatnio robilam w Zielonej Gorze USG piersi u swojego onkologa w polikilinice !!!! to tez musialam sama zaplacic bo juz nie bylo limitu na USG i musialabym 4 miesiace czekac na USG , a ja musze do onkologa chodzic co 3 miesiace - wiec zaplacilam . Teraz widze jak jest naprawde jak sie choruje i jest sie po drugiej stronie , a tak ladnie mowia w TV zeby badac sie , leczyc , a naprawde to wyglada inaczej :( :( :(
  • 10 lat temu
    maszka, normalnie CYCKI ODPADAJĄ!! Krysia, naprawdę nie do wiary to samopoczucie, oby tak dalej! sciskam widze że jestes bardzo operatywna kobitka, brawo!!
  • 10 lat temu
    No wreszcie jestem po dłuższej przerwie, bo miałam mały problemik w postaci podejrzenia udaru. Ale na szczęście to tylko podejrzenia:))
  • 10 lat temu
    NO NA SZCZESCIE!! andzia, cieszymy sie, usmiechamy, nawet ci zdrowi nie wiedza co jutro sie zdarzy:))
  • 10 lat temu
    Elza a co się stało?
  • 10 lat temu
    Zarejestrowalam sie na amazonki.net . Tam jest taka opcja , ze mozna zadac pytanie do ekspertow odnosnie choroby , lub przyszlych operacji jak wyciecie jajnikow np. Wczoraj wysłałam zapytanie i dzisiaj mialam odpowiedz od dr. Mozna tam duzo sie dowiedziec . W moim przypadku przy raku niehormonozależnym - 3 minusy i to ,ze zachorowalam na raka przed 50 rokiem zycia powinnam rozważyć usunięcie jajnikow i macicy ( zastanawiam sie teraz jeszcze nad usunięciem szyjki macicy) do tego doszly mi jeszcze krwawienia. <3
  • Wrocław Stowarzyszenie Pomocy Chorym „Wygraj Zdrowie” Zaprasza na bezpłatne zajęcia grupowe i indywidualne w ramach projektu „Per aspera ad astra-kompleksowy program wsparcia chorych onkologicznie po 60 roku życia” Przygotowaliśmy dla Ciebie: zajęcia grupowe i indywidualne z psychologiem, psychoonkologiem i Terapeutą Metody Simontona porady socjalno-prawne zajęcia i wykłady z rehabilitacji warsztaty z psychodietetyki kurs Nordic Walking Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Zapisz się na bezpłatne zajęcia – Wejdź na stronę www lub zadzwoń. Naprawdę warto! tel: 534 852 023 www.wygrajzdrowie.com


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat