Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Ewa,dziękuję za rady,na pewno skorzystam,Ty już to przeszłaś,więc wiesz lepiej;fajnie,że odezwałaś się na tym forum,myślę,że takich pozytywnych osób trzeba więcej,bardzo dziękuję,pozdrawiam,papa
  • 10 lat temu
    wygraj zdrowie - wow, za młoda jestem :))) Mariolu, czym siem zatem:) ja też ograniczam wiedzę jaką przekazuję najbliższym jak naprawdę będą musieli się martwić, to tego się nie będzie dawało ukryć Buziaki dla wszystkich i miłego dnia a tym co maja dzsi chemię - najlepszego samopoczucia z możliwych :))
  • Witajcie dziewczynki:)) Wyniki miałam bardzo dobre (słowa chemika), a więc "poczęstowano" mnie kolejną porcyjką i jak narazie czuję sie nieźle - jak narazie działają zastrzyki pwymiotne. Pożyjemy, zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie się dziewczynki - idę sobie pojeść - póki jeszcze mogę:)) hi,hi. Buziaki mocniuchne:)))
  • 10 lat temu
    leż Olusia i odpoczywaj i pomysl sobie, kolejna za Tobą!!:**
  • Wrocław Stowarzyszenie Pomocy Chorym „Wygraj Zdrowie” Zaprasza na bezpłatne zajęcia grupowe i indywidualne w ramach projektu „Per aspera ad astra – kompleksowy program wsparcia chorych onkologicznie po 60 roku życia" Przygotowaliśmy dla Ciebie: zajęcia grupowe i indywidualne z psychologiem, psychoonkologiem i Terapeutą Metody Simontona, porady socjalno-prawne, zajęcia i wykłady z rehabilitacji, warsztaty z psychodietetyki, kurs Nordic Walking Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Zapisz się na bezpłatne zajęcia - Wejdź na stronę www lub zadzwoń. Naprawdę warto ! tel: 534 852 023 www.wygrajzdrowie.com
  • 10 lat temu
    warto też jakos spersonalizować takie zaproszenie, a nie bezm,yslnie je wklejac kilka razy na jednej stronie!
  • 10 lat temu
    dzięki Andziu rzadko się denerwuję na tym forum, ale takie bylejactwo mnie wk... przepraszam ale tu są ludzie, którym szkoda czasu na bylejakosć i tumiwisizm, pod przykrywką dobrej akcji niby
  • 10 lat temu
    Oleńka, gratuluję wyników :)! Oby zawsze takie były :)! Andziu, ja chodzę do psychologa w centrum onkologii, w którym się leczę. Pierwszy raz poszłam zaraz jak dowiedziałam się o chorobie - mi pomaga, po wyjściu z gabinetu czuję się jakaś "lżejsza". Dobrą decyzję podjęłaś :) Pozdrawiam
  • Cześć dziewczynki:))) Żyję!!! trochę mnie muli, ale już wiem, że co godzina będzie lepiej. Przede wszystkim słucham moich zachcianek, bo zauważyłam, że w tych pierwszych dniach, o ile jeść się chce to jakoś tak śmiesznie - dzisiaj mi smakuje chleb z masłem i solą (pychota) a na obiad gotuję zdecydowanie zupe ogórkową:))) Tak za jakieś dwa dni będę mogła jesc bardziej zróżnicowanie i wartościowo. A wogóle to zrobiłam się laska - ja przeokropny łasuch nie jem żadnych słodyczy!!! Po prostu mi sie nie chce. Pozdrawiam cieplutko - buziaczki:))
  • 10 lat temu
    oj tak, ja też miałam zachcianki, mąż się smiał, że jak w ciąży normalnie olusia, super, że nie jesz cukru, cukier to pożywienie dla raka, to samo zło!! ja byłam nieprzeciętnym łasuchem, a od 2 lat w ogóle nie jem cukru ani słodyczy da się wszystkim polecam:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat