Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    cześć Dziewczyny, jak dobrze, że jest to forum, że my jesteśmy i możemy sobie pogadać bez konieczności kontrolowania każdego słowa, bez obawy, że nadmiernie epatujemy swoją chorobą otoczenie. Ja mieszkam w Policach czyli rzut beretem do Szczecina. Leczę się w ZCO przy ul.Strzałowskiej w Szczecinie. Są wprawdzie "Amazonki" w Policach i w Szczecinie ale jakoś nie czuję szczególnej potrzeby aby do nich pójść. Może dlatego, że tu wszyscy się znają a Wy jesteście takie "świeże" , z różnych miejsc w Polsce i nie tylko. Dziękuję Wam, że jesteście. Z Rybeńką utrzymuję kontakt na gmail.com ale od dłuższego czasu też się nie odzywa. Poczekajmy, miała iść na zabieg, na pewno niebawem się odezwie. Dziewczyny, zdrowia, uśmiechów i miłości w każdej postaci, Buziaki, pa
  • Pani Aniu ciekawa jestem czy Pani jest już po zabiegu , czy zaczęła dopiero walkę.Zyczę Pani dużo wytwałości i cierliwości i dużo zdrówka.Wszystko będzie dobrze.Trzeba walczyć i wierzyć .Pozdrawiam serdecznie.Hanyska Ewa.
  • 10 lat temu
    Hej Właśnie wróciłam ze szpitala Wnetrze macicy piekne, ale endometrium mocno przerosniete, wiec pobrali próbki do cytologii ale jestem dobrej mysli Strasznie mi sie chce spać po tej narkozie:)) ewa, cudnie czytać co piszesz!
  • 10 lat temu
    Cześć Dziewczynki,ja mieszkam w Ostródzie,jednak daleko od Was(trasa Warszawa-Gdańsk);Rybenka zdrówka życzę,tak trzymać,Leczę się w Olsztynie;gorące pozdrowienia,buziaczki:))
  • Witam dziewczyny:)))) Andziu - jak mi jeszcze powiesz, że masz usunieta prawą pierś to możemy mówić, żeśmy bliźniaczki:)) hi,hi Witam Ewo - fajnie się Ciebie czyta - chyba nam do siebie najbliżej, bo ja mieszkam w świetokrzyskim niedaleko Buska-Zdroju, a leczę się w Święokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. A z tym poznaniem się osobiście to jest niezły pomysł - hej kobitki mamy jeszcze jedną motywację do tego, aby - oczywiście po przegonieniu gada - zacząć się poznawać w realu - już widzę, że będzie fajnie!!!!! Krysiu - a może "założyłybyśmy" sobie swój własny forumowy klub Amazonek co? tak naprawdę to chyba już go mamy:))) Rybenko - odpoczywaj, śpij i ........zdrowiej kochana:))) Wszystkiego najzdrowszego dziewczyny - buziaki:)))
  • 10 lat temu
    Hej dziewczyny :). Wracam do życia po 1. chemii... 4 dni mnie męczyło. Powiedzcie proszę, że z każdą następną będzie lepiej... Dziękuję Wam za wsparcie! Witaj Ewo - nasz nowy promyku nadziei :) fajnie, że tu zawitałaś :)
  • 10 lat temu
    Ewa,dziękuję,że jesteś i Wszystkie kochane dziewczyny;powiedzcie mi,czy to ile ważę ma wpływ na reakcję po chemii?Zdróweczka życzę z całego serca Wszystkim
  • 10 lat temu
    Rybenka jestem w szoku pisalam juz ze dostalam okres i niestety mam go do dzis juz prawie miesiac . Bylam u ginekologa dostalam antybiotyki i jesli nie przestane krwawic to bede musiala usunąc macice i zastanawiam sie nad jajnikami , czy tez nie usunąc . Okazało sie , ze zrobily mi sie polipy na macicy i je leczy sie hormonami , a jak wiesz mi nie wolno brac hormonow przez raka potrójnie ujemnego i pozostaje mi usuniecie macicy za 3 tygodnie . Biore antybiotyki juz 5 dzien , a krew leci i leci , wiec chyba nie przestanie . Nie wiem co bedzie , jak bede funkcjonować bez jajnikow i bez hormonow . Jestem zalamana , a jak z Toba , miałas juz ten zabieg ginekologiczny . Pozdrawiam cieplutko
  • 10 lat temu
    Rybenka własnie przeczytalam wyżej ,ze Ty juz po zabiegu , ja tez mialam endometrium przerosniete i przez to endometrium i polipy tak dlugo krwawie .
  • 10 lat temu
    Maszka Co tam macica Pozbedziesz sie problemu raz na zawsze Ile ja znam kobiet bez macicy! Jajnikow tylko trochę żal :)) ale nie możesz żyć z nieustajacym krwawieniem! Maszka, z dobrych wiadomości -tylko 2 tyg bez seksu mam mieć. :PP Sciskam mocno wszystkie dziewczyny


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat