Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Oj no ciężko ale ważne że mam nadzieję że ta cytologia za 3 miesiące będzie już dobra i będę dalej się mogła starać 

  • I dziękuję dziewczyny za miłe słowa wszystko budujące :) 

  • No i jestem w szpitalu czekam na poronienie :( boję się siedzieć sama w domu i czekać... 

  • Czipsowa, sprawdź priv.

  • czipsowa bardzo Ci wspolczuje, jeszcze będziesz mama. Duzo moich koleżanek po 1 poronieniu później rodzilo zdrowe dzieci. Moja bratowa 3 poronienia za soba zanim sie udalo. Ja juz jestem na ostatniej prostej 33 tydzien a i tak sie boję że może pójść cos nie tak :( jakos tak mnie strach ogarnal jak czytałam ostatnio historie jezyka i czipsowej

  • Kasiu to teraz nie chcąc cię dobijac płód nie chce się usunąć czekam na zabieg czyszczenia nie wiem czy był tak silny że nie chce odejść... 

  • 6 lat temu

    Hej,gdyby któraś chciała to dziś i jutro w Wwa jest bezpłatna cyto i dna hpv przy pałacu kultury w Wwa;)

  • kasia, moja sytuacja jest bardzo rzadka, jednak jak sie okazalo nie jestesmy obciazeni genetycznie. I wydaje mi sie ze szybko sie pozbieralam i troche ze strachem mysle o nastepnym dziecku, ktoras z dziewczyn na naszym watku napisala " z natura nie wygrasz" ale zawsze trzeba byc dobrej mysli. A u Ciebie bedzie wszystko dobrze:* ja robie porzadek z szyjka, z zebami, bo niby mit a jednak troche prawdy byc musi bo w ciazy tak mi pojechaly;/ a pozniej poraz trzeci bede mama, i pozniej czwarty piaty. A pozniej to sie zastanowie czy starczy sil zdrowia pieniędzy i nerwow;) takze bedzie co bedzie;)

  • 6 lat temu

    Namawiajcie swoje koleżanki, przyjaciólki do badań profilaktycznych, dziś jest tzw.biała sobota a jutro dzień walki z rakiem.

    I jeszcze jedna prywata ode mnie: dzisiaj ponownie zaliczyłam kolejny mój bieg w citytrial na 5km, mój czas całkiem całkiem i robię to z takim postanowieniem, że wyłącznie dla siebie ale jednak zdarza mi się zerknąć na czas czy może właśnie sama siebie pobiłam. Tak się właśnie dzisiaj stało. Życzę Wam wszystkim optymizmu, patrzenia pozytywnie przed siebie. To bardzo bardzo ważne

    Wpis edytowany dnia 03-02-2018 13:54 przez kaa
  • kaa gratuluję Ci sukcesu :) , choć nie jestem fanką biegów, ale przygotowuje się do kwietniowych  amatorskich zawodów crossfit. Sport w moim życiu odgrywa bardzo istotną rolę , razem z mężem trenujemy, zarażamy dzieciaki i motywujemy do ciężkiej pracy nad własnymi ograniczeniami i jest to bardzo fajne uczucie kiedy widzę uśmiech na twarzach moich córek, bo właśnie zrobiły kolejny krok do przodu . W tym roku 3 tygodnie po zabiegu pojechałam ze starszą córką na narty i w kilka dni nauczyłam ją podstaw , dla mnie satysfakcja , dla niej frajda i wielka radość .  



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat