Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dziękuję Wam kochane,ze chociaż daleko...jestescie jednak przy mnie <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Latte73 jak wiesz miałam dużo poszerzony zakres a miałam laparoskopowo i od dołu tak więc całkiem możliwe, że Tobie też się poszczęści jakkolwiek to nie zabrzmi. Tak czy inaczej najważniejsze żeby się pozbyć raz na zawsze tego co tam siedzi i tak też zrobi Twój lekarz. Tak, właśnie chodziło mi o te badania które sama wymieniłaś/one są typowe i niezbędne. Teraz kiedy już więcej wiemy po wizycie mogę śmiało powiedzieć/napisać "wszystko będzie ok" zobaczysz :) :)
  • Kaa,i taką mam nadzieję,choc nie ukrywam że strach jest,i pewnie będzie bolało po...ulala
  • 7 lat temu
    Witam dziewczynki <3 <3 <3 Widzę nowe objęte fachową opieką naszych niezastąpionych Agnieszka76 i Kaa <3 Ja za dużo się nie udzielam, ale cały czas na bieżąco :) już od tygodnia cała w stresie, w czwartek kontrolne Lbc i usg. Odliczam już godziny do wizyty... Dzisiaj Zania1313 miała wizytę też kontrolną <3 Także na wyniki cytologii kontrolnej będziemy czekać we dwie <3 <3 <3
  • Agnieszka76,dawno miałaś operację?Ile czasu spędziłaś w szpitalu?
  • 7 lat temu
    Wiem Agnieszka76 <3 <3 <3 Ale wiesz jak jest, stres przed wizytą i potem wyczekiwanie za wynikami :( Każda z nas ma zawsze jakieś obawy... Zania1313 odezwij się, jak wizyta i mniej więcej kiedy wyniki? Pewno ok 14 dni(Lbc) po co pytam, ale daj znać
  • 7 lat temu
    dona77 środa minie i we czwartek odetchniesz - tego szczerze i serdecznie życzę. Ja też mam mieć kontrolne usg, jutro mam hepatologa w tej sprawie. A pamiętacie ile ja czekałam na opis mojego TK na początku maja.....brr jak sobie przypomnę to nadal mam ciary ;) ;) I nie ma co....zawsze będzie niepewność i obawa dopóki czarno na białym nie dostaniemy kolejnego i kolejnego dobrego opisu swoich badań. Zania odezwij się, daj znać co powiedział lekarz na wizycie. Dreama coś milczy ale miejmy nadzieję, że w domku sobie już odpoczywa i mąż stanął na wysokości zadania. Pozdrawiam wszystkie <3 <3
  • Hej dziewczyny :) Parę dni nie czytałam a tu aż tyle się dzieje ;) dreama trzymam kciuki i mam nadzieje że lepiej się już czujesz po operacji.Podobno lepiej zwymiotować po nurkowie bo nie zalega w organiźmie Latte73 witam ciebie :) też miałam cin 3 i też mi się tyle pytań do głowy nasuwało wiec cie rozumiem <3 Dziewczyny jest tu któraś po szczepieniu na hpv bo mam parę pytań ;)
  • Po narkozie :P
  • patka ja jestem przeciwniczką tego szczepienia, mam córkę i jej szczepić nie dam, ona nie uchroni przed zachorowaniem, a poza tym nie jest do końca zbadana i ma bardzo niemile skutki uboczne. Tak samo jak szczepienie się gdy jest się juz zarażonym, dla mnie mija się ta praktyka z celem, ale ktoś komuś napędza kieszeń.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat