Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Latte z cytologii CIN III a potem z kolposkopii CIN I. Teraz zrobili mi zabieg no wyszło HPV typ 16. Czuję się fatalnie. Wymiotowałam dwa razy a głowa tak boli że oczy mam na wpół otwarte. Chyba mnie dziś nie wypiszą już do domu.... :/
  • Dreama,spokojnie,wypuszcza jutro,ciesz się że Cin 1,i o wszystkim zapomnisz? tez bym chciała Cin1,ale niestety ...
  • 7 lat temu
    Dreama różnie ten zabieg znoszą kobiety, postaraj się dużo spać a na ból głowy poproś o proszki/powinno pomóc. Niech mąż się zajmie dziećmi ;) To jest teraz Twój czas na odpoczynek. Najważniejsze żebyś po powrocie do domu nie podnosiła cięższych rzeczy ani dzieci, wszystko wolniej i spokojniej ok.. Pozdrawiam i spokojnej nocki, żebyś przespała całą aż do rana <3 <3
  • Dreama, cieszę się że już po wszystkim <3 niestety organizm różnie reaguje na znieczulenie. Ważne że już wszystko wycieli. Teraz musisz dużo wypoczywać :) spróbuj zasnąć i pomyśl o sobie. Pomysł ze juz za tobą najgorsze teraz tylko dużo odpoczynku po zabiegu :) zobaczysz że szybko zleci i wrócisz do formy <3 ogromne uściski Tasza, cały czas wysyłam Ci dobre fluidy i jestem pewna ze te skutki uboczne leczenia szybko mina i niedługo będziesz pisać że już wszystko za tobą i jesteś zdrowa. Jesteś mega dzielna i inspisujesz mnie żebym się nie zamartwiala i brała to co daje życie i walczyła dalej <3 uściski! Ja sobie znowu choruje jakoś pech mnie nie opuszcza w tym roku. Jakieś przeziębienie siw przypaletalo. Poza tym okres i znowu krwawienie. Za tydzień mam wizytę to zapytam czy to normalne że pod koniec miesiączki dostaje krwawienia żywa krwią do tego mam drgawki i trzesa mi się ręce :/ może jakiś niedobór witamin albo żelaza w każdym razie staram się trzymać kupy że tka powiem :D Na razie nikt nie dzwonił więc mam cicha nadzieję że się udało i wyniki będą po mojej myśli ale na nic się nie nastawiam Trzymajcie się wszystkie! Buziaki <3
  • 7 lat temu
    emily spróbuj wziąć magnez, może za dużo pijesz kawy a kawa wypłukuje właśnie magnez <3
  • Emily dziękuję <3 Trzymam kciuki za Twoje wyniki <3
  • Mam jeszcze jedno pytanie,czy przy Cin 3,odczuwalyscie jakiś dyskomfort w środku,chodzi mi o dziwne uczucie w pochwie?
  • 7 lat temu
    Dreama jak się miewasz, wychodzisz dzisiaj ze szpitala, daj znać. Latte73 od 15:30 trzymamy za Ciebie mocno kciuki. Pozdrawiam dziewczyny, u mnie dzisiaj dużo mniej słońca na niebie ale osobiście się cieszę bo mam sporo pracy i moje uderzenia gorąca wystarczająco dają mi w kość ;) ;)
  • Dreama, bardzo się ciesze, że jesteś już po, teraz pozostało Ci tylko wypoczywać i korzystać z "uprzejmości" męża:) Latte73, przy cin3 (który, nie jest rakiem a dysplazją, czyli stanem przedrakowym) nie czuje się zupełnie nic. Dlatego tak ważne są badania profilaktyczne;) wiem, że się boisz, ale spokojnie NIE MASZ RAKA;) także luzik, ważne żeby nie zaniedbać obecnego stanu;) Pozdrawiam Was Dziewczyny <3 :)
  • kaa,jezyk321,dziekuje za wsparcie,mozecie uznać mnie za histeryczke,ale wiecie czego boję się najbardziej,tego że cokolwiek nie usuną,czy będzie to część szyjki,cala szyjka,czy nawet macica,i wyślą to co hist patu,okaze się że tam już też coś siedzi,jestem głupia że tak myślę,czy tak może być?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat