Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Jejku jak się cieszę Agnieszka <3 <3 <3 <3 <3 :D Wiedziałam, wiedziałam!!! :D :D :D
  • Kurcze! Dobra karma zawsze wraca! No nie było innej opcji po prostu :D <3
  • Dziewczynki dziękuję za odp z ta zoltaczke byłam sie dowiedzieć i podobno po 87 roku każdy miał obowiązkowe szczepienie więc jutro muszę iść do swojej przychodni i sie upewnić czy miałam czy nie. Jeśli miałam to muszę wziąć tylko dawkę przypominająca . Jesteście nieocenione i pomocne dziękuję <3 teraz jeszcze powiedzcie jak wygląda teraz u was antykoncepcja po konizacji albo przed ? Ja biorę tabletki i na razie lekarz mi pozwolił to brać a jak będzie po konizacji?
  • 7 lat temu
    Agnieszka 76 superrr wiadomosc <3! Oby tak dalej:-)! Pozdrawiam i cieplutko sciskam
  • Agnieszka76 świetne wieści!! Czekamy na takie codziennie!! To dziewczyny czują kolej jutro? Hihi
  • Mam nadzieję ze moją...Ale taka z dobrymi wiadomościami :/
  • White ja jeszcze do niedawna brałam tabletki jak jeszcze miałam macice ;) tabletki bierzesz normalnie , bez przerw, jak zwykle.
  • Agnieszka masz absolutną rację. Pokazałaś jak kobieta potrafi walczyć i wygrywać! Myślę, że Twoje fantastyczne wieści wszystkim nam dodały skrzydeł :) Pewnie u Ciebie w domu wielkie świętowanie <3 To Twój dzień Kochana! I oby jak najwięcej takich dni <3 <3 <3 White_lavender z tego co wiem to hormony raczej odpadają w naszej sytuacji (możliwe nawet, że to główny winowajca). Póki co stosuję najlepszą możliwą antykoncepcję, czyli szklankę wody (no ok...wina ;)) zamiast :D A tak poważnie to jakoś dwa lata temu zaczęłam odczuwać dyskomfort i tego seksu było coraz mniej, rok temu tylko w okolicy owulacji bo staraliśmy się o maleństwo, potem już ból nie do zniesienia więc nie za bardzo się interesowałam antykoncepcją, bo już zdążyłam zapomnieć co to seks ;) Zania oby Twoje dobre wiadomości przyszły jak najszybciej <3 Słodkich snów dziewczynki <3 oby złe wieści trzymały się od nas z daleka <3 ...taka mała lista życzeń mi wyszła na dobranoc ;)
  • Fjorka no ja właśnie dyskomfortu nie odczuwam, wręcz przeciwnie poza tym wiesz młody związek u mnie to jeszcze nam sie bardzo tego chceeee rzygamy tecza i chcemy siebie ciagle i ciagle a ja tu nagle z jakimis cinami wyjezdzam B) zania na pewno będzie dobrze u Ciebie jakoś tak czuje :) Joasia dzięki za info może nie będę musiała rezygnować ale właśnie wiem ze hormony to nie jest dobry pomysł :/ na razie mam półtora miesiąca do konizacji to muszę sie wykochac za wszystkie czasy :)
  • Korzystaj ile wlezie white <3 potem mała przerwa i nic się nie zmieni,hormony raczej nie mają wpływu, ja brałam cały czas do usunięcia macicy. Słodkich snów <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat